Windows XP internetové programy sa nemôže pripojiť na Internet cez širokopásmové pripojenie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307164 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď sa pokúsite použiť Windows XP Internet-založený program ako je napríklad Microsoft Windows Media Player alebo centrum podpory a pomoci a používate širokopásmové pripojenie, ktoré je vytvorené pripojenie buď na širokopásmové poskytovateľa alebo na Internet Service Provider (ISP), používa server proxy služby, program Windows XP nemusia zistiť aktívne spojenie.

Môže sa zobraziť chybové hlásenie, ktoré hovorí "miesto určenia je nedosiahnuteľný" alebo riadka, ktorý sa opýta, či chcete vytvoriť alebo nakonfigurovať pripojenie na Internet.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť, ak použijete Sprievodcu novým pripojením na vytvorenie širokopásmového pripojenia. Sprievodca novým pripojením štandardne zapnúť automatické zisťovanie proxy pre širokopásmové pripojenia, ktoré vyžaduje overenie.

RIESENIE

Ak chcete toto správanie odstrániť, upravte nastavenie pripojenia širokopásmové pripojenia chcete zapnúť automatické zisťovanie:
  1. Spustite program Internet Explorer.
  2. Kliknite na tlačidlo Nástroje menu a potom kliknite na tlačidlo Možnosti siete Internet.
  3. Kliknite na tlačidlo Pripojenia kartu.
  4. Podľa Dial-up a nastavenia VPN, kliknite na širokopásmové pripojenie, kliknite na tlačidlo Nastavenia, a potom kliknite na tlačidlo Automaticky zistiť nastavenie.
  5. Kliknite na tlačidlo ok.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Vlastnosti

ID článku: 307164 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbnetwork kbnofix kbprb kbmt KB307164 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:307164

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com