Predvolené pípnutie zvuk sa prehrá nízke batérie Alarm zvuk alebo zvuk v počítači so systémom Windows XP signalizácia kritického stavu batérie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307154 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Pri nízkej úrovni energie batérie prenosného počítača so systémom Microsoft Windows XP sa počiatočné pípnutie zvuk nízke batérie Alarm zvuk alebo zvuk signalizácia kritického stavu batérie, ktorý ste vybrali v Zvuky a zvukové zariadenia v ovládacom paneli.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať dodatočné testy. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené týmto problémom, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporné náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázkach a problémoch, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka „Prevzatie dostupnej rýchlej opravy"formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak váš jazyk nie je zobrazený, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Windows XP Service Pack 1 alebo Windows XP Service Pack 2

Reštartujte požiadavka

Po použití tejto rýchlej opravy je potrebné reštartovať počítač.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v Coordinated Universal Time (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v nástroji dátum a čas v ovládacom paneli.
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  13-Aug-2004 23:24 5.1.2600.1579   398,848 Licdll.dll    
  13-Aug-2004 23:00 5.1.2600.1584   482,816 Winlogon.exe   
  13-Aug-2004 23:01 5.1.2600.2505   502,784 Winlogon.exe

RIEŠENIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy Ak databázu registry upravíte nesprávne. Preto dbajte, aby ste postupujte opatrne. Pridané ochrany, zálohovať register pred úpravou je. Potom môžete obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows


Obísť tento problém v pôvodnej verzii systému Windows XP, môžete pridať sub kľúč databázy registry pre nízke batérie Alarm a signalizácia kritického stavu batérie. Chcete urobiť, postupujte podľa týchto krokov.
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typu regedit, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. Na ľavej table vyhľadajte a kliknite pravým tlačidlom na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_USERS\.DEFAULT\AppEvents\Schemes\Apps\
 3. Kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Kľúč, typu PowerCfg pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte.
 4. Kliknite pravým tlačidlom myši PowerCfg, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Kľúč, typu LowBatteryAlarm pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte.
 5. Kliknite pravým tlačidlom myši LowBatteryAlarm, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Kľúč, typu .Prúd pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte..
 6. Kliknite pravým tlačidlom myši .Prúd, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Hodnota reťazca, typu (Predvolené) pre reťazcovú hodnotu.
 7. Dvakrát kliknite na položku hodnota reťazca, zadajte úplnú cestu zvukový súbor, ktorý chcete prehrávať Hodnota údajov a potom kliknite na ok
 8. Na ľavej table vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_USERS\.DEFAULT\AppEvents\Schemes\Apps\PowerCfg\LowBatteryAlarm\
 9. Kliknite pravým tlačidlom myši LowBatteryAlarm, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Kľúč, typu .Predvolené pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte.
 10. Kliknite pravým tlačidlom myši .Predvolené, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Hodnota reťazca, a potom zadajte (Predvolené) pre reťazcovú hodnotu.
 11. Dvakrát kliknite na položku hodnota reťazca, zadajte úplnú cestu zvukový súbor, ktorý chcete prehrávať Hodnota údajov a potom kliknite na ok.
 12. Na ľavej table vyhľadajte a kliknite pravým tlačidlom na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_USERS\.DEFAULT\AppEvents\Schemes\Apps\PowerCfg\
 13. Kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Kľúč, typu CriticalBatteryAlarm pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte.
 14. Kliknite pravým tlačidlom myši CriticalBatteryAlarm, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Kľúč, typu .Prúd pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte.
 15. Kliknite pravým tlačidlom myši .Prúd, kliknite na tlačidlo Nové, kliknite na tlačidlo Hodnota reťazca, a potom zadajte (Predvolené) pre reťazcovú hodnotu.
 16. Dvakrát kliknite na položku hodnota reťazca, zadajte úplnú cestu zvukový súbor, ktorý chcete prehrávať Hodnota údajov a potom kliknite na ok. .
 17. Na ľavej table vyhľadajte a kliknite pravým tlačidlom na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_USERS\.DEFAULT\AppEvents\Schemes\Apps\PowerCfg\CriticalBatteryAlarm
 18. Kliknite na tlačidlo Nové, a potom kliknite na tlačidlo Kľúč.
 19. Typ .Predvolené pre názov nového kľúča a kliknite na tlačidlo Zadajte.
 20. Kliknite pravým tlačidlom myši .Predvolené, kliknite na tlačidlo Nové, a potom kliknite na tlačidlo Hodnota reťazca.
 21. Typ (Predvolené) pre reťazcovú hodnotu.
 22. Dvakrát kliknite na položku hodnota reťazca, zadajte úplnú cestu zvukový súbor, ktorý chcete prehrávať Hodnota údajov a potom kliknite na ok.
 23. Ukončite Editor databázy Registry.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 307154 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbmt KB307154 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:307154

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com