Jak zvýšit čas vypnutí, aby se procesy mohly správně ukončit systém Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305788 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Při vypnutí systému Windows, každý spuštěný proces je 20 sekund provést vyčištění práce ve výchozím nastavení přiděleno. Pokud proces neodpoví v rámci tohoto časového limitu, zobrazí systém Windows "Počkejte, ukončit úlohu, nebo zrušit"dialogové okno proces, který vás vyzve k jiným čekat 20 sekund, zastavit nebo proces vypnutí zrušit.

Prodlužuje časový limit

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Chcete-li prodloužit tento časový limit, můžete změnit hodnotu registru. Výchozí hodnota časového limitu (20 sekund) jsou uloženy v WaitToKillAppTimeout Hodnota v následujícím klíči registru:
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop.
Tato hodnota je udávána v milisekundách. Pomocí Editoru registru můžete tuto hodnotu změnit a potom restartujte počítač, změna se projeví.

POZNÁMKA:: Obecně, je vhodné upustit od zvýšení čas vypnutí. Například pokud se počítač vypne, vaše nepřerušitelného zdroje napájení (UPS) není možné stanovit záložní napájení počítače dostatečně dlouho povolit všechny procesy, stejně jako operační systém správně vypnut.


Vlastnosti

ID článku: 305788 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB305788 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:305788

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com