Popis funkcie Windows rýchle prihlásenie optimalizácia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 305293 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje funkciu Windows rýchle prihlásenie optimalizácia.

Ďalšie informácie

V predvolenom nastavení v systéme Windows 8, Windows 7, Windows Vista a Windows XP funkciu rýchle prihlásenie optimalizácia je stanoviť pre členov domény a pracovnej skupiny. Nastavenia politiky sa vzťahujú asynchrónne pri spustení počítača, a keď používateľ prihlási. Ako výsledok, Windows 8, Windows 7, Windows Vista a Windows XP nemusíte čakať na úplnú inicializáciu pri spustení siete a znamenia-in. existujúci používatelia prihlásení pomocou poverení uložených vo vyrovnávacej pamäti. To má za následok kratšie časy prihlásenia. Skupinová politika sa aplikuje na pozadí po sprístupnení siete. Uvedomte si, že, keďže ide o Obnovovanie v pozadí, rozšírenia Inštalácia softvéru a presmerovanie priečinka sa dve prihlásenia na použitie zmien. Navyše, zmeny vykonané na objektoch používateľa, ako napríklad pridanie roamingu profil cesta, koreňový adresár, alebo prihlasovací skript objektu používateľa, môže trvať dve prihlásenia zistiť.

Ak ste túto funkciu vypnúť, systém Windows počká na úplnú inicializáciu pred sú prihlásení používatelia siete. To má za následok synchrónne uplatňovania politiky pri spustení počítača a prihlásení používateľa. Táto aplikácia politík podobá obnoviť proces na pozadí a môže znížiť čas, ktorý je potrebnýPrihláseniedialógové okno na zobrazenie a čas, ktorý sa vyžaduje pre shell k dispozícii používateľovi. Správca môže zmeniť predvolené pomocou modulu skupinovej politiky MMC.

Rýchle prihlásenie optimalizácia je vždy vypnutý počas prihlásenia pri prvom prihlásení používateľa na počítač.

Mali by ste vedieť, že, podľa predchádzajúcich podmienok, spustení počítača môže ešte byť asynchrónne. Avšak pretože prihlásenie je synchrónna za týchto podmienok, prihlásenie nevykazuje optimalizácia.

Keď vaša politika presmerovania priečinka sa pri prvom prihlásení nepoužíva úplne, môžete nájsť nasledovné upozornenie v denníku udalostí:

Typ udalosti: Upozornenie
Zdroj udalosti: Presmerovanie priečinka
Kategória udalosti: žiadna
Identifikácia udalosti: 301
Popis: Použitie politiky presmerovania priečinkov bolo odložené až do ďalšieho prihlásenia, pretože Optimalizácia prihlásenia skupinovej politiky je v skutočnosti.

Priečinok presmerovanie a softvér inštalácia podmienky

Uvedomte si, že keď optimalizácia prihlásenia je zapnutá, používateľ môže mať na prihlásenie do počítača dvakrát pred podmienky presmerovanie priečinka a politiky inštalácie softvéru sa uplatňujú. To je preto použitie týchto druhov politík vyžaduje použitie synchrónnych politiky. Počas politika obnovovania (čo je asynchrónne), systém nastaví príznak, ktorý naznačuje, že uplatňovanie presmerovanie priečinka alebo politiku inštalácie softvéru sa vyžaduje. Vlajka sily synchrónne uplatňovania politiky pri ďalšom prihlásení používateľa.

UVEDOMTE si, že Windows klientov podporujú rýchle prihlásenie optimalizácia v akomkoľvek prostredí domény. Ak chcete vypnúť rýchle prihlásenie optimalizácia, môžete použiť nasledovné nastavenie politiky:
Computer Configuration\Administrative Templates\System\Logon\ vždy čakať na sieti pri spustení počítača a prihlásení
Keď je táto politika zapnutá, klient Windows XP chová rovnakým spôsobom ako klient Windows 2000 pri oboch štarte systému a po prihlásení používateľa.

Poznámka To platí aj pre systémy, ktoré sú systémom Windows 7 alebo Windows 8. Avšak v tých systémoch, identifikáciu udalosti zmení 510:

Denník udalostí: Denník aplikácie
Typ udalosti: chyba
Udalosť zdroj: Microsoft-Windows-zložky presmerovanie
Identifikácia udalosti: 510
Popis: Použitie politiky presmerovania priečinkov má bolo odložené do ďalšieho prihlásenia pretože prebieha optimalizácia prihlásenia skupinovej politiky.


Ďalšie informácie o vplyve rýchle prihlásenie optimalizácia a rýchle spustenie na nastavenie skupinovej politiky, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

Odkazy

Ďalšie informácie nájdete kliknite na nasledovné čísla článkov, čím zobrazíte články v databáze Microsoft Knowledge Base:
969006Domovského priečinka môže byť nesprávne mapovanie pri prihlasovaní na počítač so systémom Windows XP
304970 Skripty môžu nie spustiť pred Windows Explorer spustí hoci nastavenie "Spustiť Prihlasovacie skripty synchrónne" zapnuté
831998 Namapovanej sieťovej jednotke zobrazuje žiadne písmeno alebo vám nedovolí vytvoriť nový dlho-pomenovaný súbory alebo priečinky

Vlastnosti

ID článku: 305293 - Posledná kontrola: 15. januára 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Windows 7 Professional
  • Windows 8 Pro
Kľúčové slová: 
kbgrppolicyinfo kbinfo kbnetwork kbmt KB305293 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 305293

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com