Jak zobrazit registr systému pomocí 64bitových verzí systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305097 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak zobrazit registr systému Windows pomocí 64bitové verze systému Windows.

Další informace

Registr v 64bitových verzích systému Windows je rozdělen do 32bitových a 64bitových klíčů. Mnoho 32bitových klíčů má stejné názvy jako jejich 64bitové protějšky a naopak.

Výchozí 64bitová verze Editoru registru (Regedit.exe), která je součástí 64bitových verzí systému Windows zobrazí 64bitové klí?e a 32-bit klíče. Přesměrovač WOW64 registru zobrazí 32bitové programy s různé klíče pro 32bitový program položky registru. V 64bitové verzi editoru registru zobrazí 32bitové klíče pod následujícím klíčem registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WOW6432Node
Můžete zobrazit nebo upravit i 64bitových a 32bitových klíčů a hodnot registru pomocí výchozí 64bitová verze Editoru registru. Chcete-li zobrazit nebo upravit 64bitových klíčů, je nutné použít 64bitovou verzi nástroje Editor registru (Regedit.exe). Můžete také zobrazit nebo upravovat 32bitové klíče a hodnoty pomocí 32bitové verze Editoru registru ve složce %systemroot%\Syswow64. Nejsou k dispozici žádné rozdíly ve způsobu provedení úkolů mezi 32bitovou verzi editoru registru a 64bitová verze Editoru registru. Chcete-li spustit 32bitovou verzi editoru registru, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítko Spustit.
  2. V Otevřít Typ pole %systemroot%\syswow64\regedita klepněte na tlačítko OK.

    Poznámka: Je třeba nejprve zavřít 64bitové verzi editoru registru můžete otevřít 32bitovou verzi (a naopak) není-li spustit druhou instanci programu Editor registru se -m přepnete. Například, pokud je již spuštěna 64bitová verze Editoru registru, zadejte %systemroot%\syswow64\regedit -m v kroku 2 spustit 32bitovou verzi editoru registru.
Podpora koexistenci 32bitové a 64bitové registrace COM a program státy WOW64 nabízí alternativní zobrazení registru 32bitové programy. 32bitové programy viz 32 bitů
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
strom)
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WOW6432Node
), je zcela oddělený od true 64-bit
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
strom. To izoluje
KLÍČ HKEY_CLASSES_ROOT
, protože část tohoto stromu pro jednotlivé počítače umístěn v následujícím klíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
Chcete-li povolit 64-bit/32bitový program spolupráce prostřednictvím COM a jiných mechanismů, používá WOW64 "Registru odrazky", která odráží určité klíče a hodnoty registru mezi zobrazení registru v 64bitových a 32bitový. Odrážeče je tedy "inteligentního", v odráží pouze data aktivace COM.

Zrcadlený klíče

Odrážeče WOW64 registru mohou změnit obsah klíčů a hodnot při zrcadlení zpracovat upravit názvy cest atd. Z tohoto důvodu se může lišit 32bitové a 64bitové obsah. Například cesty, které obsahují
System32
Položka registru jsou zapsány jako
Složka SysWOW64
v části 32-bit v registru. Se projeví následující klíče:
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\COM3
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Ole
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\EventSystem
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\RPC

Vlastnosti

ID článku: 305097 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbmgmtservices kbenv kbhowto kbui kbmt KB305097 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:305097

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com