Oprava: Nonclustered indexy byly znovu sestaveny pro UNIQUE CREATE INDEX CLUSTERED... WITH Query DROP_EXISTING

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 304519 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 354670 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Použijte následující syntaxi pro jedinečné seskupený index
 CREATE UNIQUE CLUSTERED INDEX ... WITH DROP_EXISTING
				
Nebo
DBCC DBREINDEX(table_name, clustered_index_name)
				
Seskupený index a nonclustered indexy budou znovu vytvořeny.

S SQL Server 7.0 je znovu vytvořena seskupený index. Oba typy indexů jsou byly znovu sestaveny SQL Server 2000, operace může trvat déle, protože SQL Server 2000 než bylo v SQL Server 7.0.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro 2000 Microsoft SQL Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Oprava hotfix

Poznámka: Tato oprava hotfix následující vytvořeného před instalací Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 2.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Version   File name    Platform
  -------------------------------------
  8.00.426   s80426i.exe   x86
				
Poznámka: k vyřízení závislosti souborů nejnovější opravy hotfix nebo funkce, která obsahuje předchozí soubory může také obsahovat další soubory.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zvažte použití nového příkazu DBCC INDEXDEFRAG, který je zaveden SQL Server 2000. Můžete použít DBCC INDEXDEFRAG, zatímco systém je online; však DBCC INDEXDEFRAG nemusí být jako efektivní na provádění úroveň listu index souvislé jako opětovného vytvoření seskupeného indexu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 2.

Další informace

Klíče nonclustered index pro tabulku obsahující seskupený index obsahovat seskupený klíč jako řádek lokátoru nebo záložku. Pro jedinečné seskupený index seskupený index opětovné sestavení nezmění klíče indexu tak nonclustered index klíče neměňte. Položky rejstříku nonclustered v důsledku toho nemusí být znovu sestavovány s seskupený index.

Seskupený index nebyl původně vytvořen jako jedinečné, SQL Server interně připojí hodnotu jedinečný čtyři bajtu na konec každého klíče indexu. Tak, aby každý řádek nonclustered indexu obsahuje jedinečný index seskupený klíč je požadována hodnota jedinečný čtyři bajt. Nejedinečný index seskupený během opětovné sestavení indexu může změnit tuto hodnotu čtyři bajt na konci indexu klíče a tedy všech klíčů nonclustered indexu musí také být znovu sestavovány. Pokud uživatel nezadal seskupený index byl jedinečný, je očekávané chování během reindex pro všechny indexy být znovu sestavovány.

Vlastnosti

ID článku: 304519 - Poslední aktualizace: 9. října 2003 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000presp2fix KB304519 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:304519

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com