Düzeltme: Doğrudan kanala gönderilen birden çok işlem grupları alındıları Generate Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 303532 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birden çok işlem grubu bir belgeyle bir kanala doğrudan gönderildiğinde, çözümleyici gönderene gönderilen ilk işlem grubu için yalnızca bir alış irsaliyesi oluşturur. Sonraki hareket grupları, alış irsaliyeleri oluşturmak başarısız olabilir. Sıra askıya alındı, özgün belgenin yerine kurallı alış irsaliyesi gösterir. Buna ek olarak, BizTalk Server uygulama günlüğüne aşağıdaki hata da içerebilir:
BizTalk Server'da bir hata oluştu

Ayrıntıları:
XML belgesinin bir şeye çevrilemedi. Başvuru "http://SERVERNAME/BizTalkServerRepository/Maps/Microsoft/MAP_NAME.xml"</a0> tarafından belirtilen eşleştirme başarısız oldu. Eşleme güncel olduğunu doğrulayın.

Aşağıdaki kanalı yapılandırma ayarı geçerli değil: "receipt_channel"

Sunucu, belge işlemeyi tamamlayamadı.

Askıya alınan sıra KIMLIĞI: "{5502FC3B-BC0A-40 C 2-9EDF-207C977DCD95}"

Sunucu, belge işlemeyi tamamlayamadı.

Neden

Ilk hareket sonra (Bu durumda, alış irsaliyesi kanal) yanlış kanalı çözümlenmi? her işlem sona ve gerçek giriş kaybolur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft BizTalk Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
299664BILGI: en son BizTalk Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft BizTalk Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft BizTalk Server 2000 Service Pack 1a ile giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 303532 - Last Review: 29 Ocak 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft BizTalk Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbiztalk2000sp1afix kbbug kbfix KB303532 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:303532

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com