Remote Desktop Connection Client nespustí správne

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 302803 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri spustení klienta pripojenia vzdialenej plochy, zistíte, že veľkosť okna je rovnaká ako veľkosť vzdialenej pracovnej plochy, nie celú obrazovku ako očakávalo; Avšak, Maximalizovať tlačidlo naznačuje, je okno maximalizované štátu. Ak kliknete na tlačidlo Maximalizovať tlačidlo okna nevstúpi režim celej obrazovky podľa očakávania; namiesto toho okno obnoví na mierne menšie ako veľkosť vzdialenej pracovnej plochy.

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak súbor Default.rdp chýba alebo odstránené z priečinka Moje dokumenty.

RIESENIE

Tento problém obísť, reštartujte počítač. Súbor Default.rdp sa nahrádza Ochrana súborov systému Windows ako reštartovaní klienta vzdialenej pracovnej plochy.

STAV

Toto správanie je zámerné.

DALSIE INFORMACIE

Default.rdp súbor pri súčasnej, môžete očakávať, že štát počiatočné okno nie je maximalizované, a že ak kliknete na Maximalizovať tlačidlo, v okne zadajte celú obrazovku.

Keď veľkosti vzdialenej pracovnej ploche okna je menšia ako celú obrazovku, ak ste kliknutím na Maximalizovať, okno vráti ukladacích priestorov veľkosť vzdialenej pracovnej plochy, ale nie sú väčšie. Toto správanie zabraňuje čierne hraníc by ste vidieť v full-obrazovka pripojenia, keď rozlíšenie nastavené nižšia ako pracovnej plochy klientskeho počítača. Funkcia, ktorá umožňuje režim celej obrazovky pri kliknutí na tlačidlo Maximalizovať tlačidlo je zámerné iba vtedy, ak veľkosť vzdialenej pracovnej plochy je presne rovnať veľkosť monitora klienta na aktuálny monitor. Inak, ak kliknete na tlačidlo Maximalizovať, okno obnoví na zvolené rozlíšenie.

Vlastnosti

ID článku: 302803 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbprb kbmt KB302803 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:302803

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com