Při přidání seznamu výjimek proxy v Zásady skupiny objektu editoru seznamu může být zkrácen

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 302224 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití editoru objektů Zásady skupiny a konfigurovat nastavení serveru proxy, může být textové pole obsahující seznam výjimek serveru proxy zkrácen, pokud jsou používány více než 255 znaků. Také, pokud jste dříve klepli zaškrtněte políčko používat server proxy pro místní, zaškrtnutí políčka může být zrušeno.

Příčina

Z důvodu omezení v způsob čtení souborů INS seznam výjimek serveru proxy je omezena na 255 znaků. Políčko Nepoužívat server proxy pro místní<local> text "LOCAL"; připojí na konec seznamu. Tento text je osm znaků a 255 znaků, musí obsahovat tyto znaky. Proto po klepnutí na tlačítko VybratNepoužívat server proxy pro místní políčko, Celková délka seznamu výjimek je ve skutečnosti 247 znaků.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Server 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
889100Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Server 2003
Po instalaci této opravy hotfix seznam výjimek serveru proxy omezen 1024 znaků.

na systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Požadavek na restartování
Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.
Informace o nahrazení opravy hotfix
Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.
INFORMACE O SOUBORECH
Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.

Windows XP Service Pack 2 (SP2)
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ieaksie.dll6.0.2900.2659216,57621. dubna 200506: 44X86

Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1), 32bitové verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ieaksie.dll6.0.3790.2630221,69601 Únor 200607: 58X86

Internet Explorer 5.01 a Internet Explorer 5.5

320136 Hotfix pro aplikaci Microsoft Internet Explorer 5.01 opravuje tento problém. Další informace o této opravě hotfix naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
320136Místní web vyžádat trasy k serveru proxy, i když místní web je v seznamu výjimek proxy

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Tento problém byl poprvé opraven v Windows Server 2003 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 302224 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 10.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
    • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbenv kbfix kbie550presp2fix kbprb kbui kbwin2000fixnosp kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB302224 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:302224

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com