FP2000: Köprüler olmayan işlev, Web'de sonra

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 301442 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yayımladığınız Microsoft FrontPage Web içindeki köprüler beklendiği gibi çalışmayabilir: tarayıcı, Web sayfaları için köprüler tarafından başvurulan bağlanamıyor olabilir.

Neden

Köprüler Web oluşturulduğu yerel bilgisayarda bulunan dosyalara başvuran mutlak başvurular içeriyorsa, bu davranış oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, herhangi bir mutlak bir köprü adresi ile ilgili köprü adreslerini değiştirmek için Web düzenleyin.

Daha fazla bilgi

Bir tam Evrensel Kaynak Konum Belirleyicisi (belirli bir sunucu veya köprü görüntüler (Web sayfası) belgenin konumu ne olursa olsun dosya konumu işaret eden URL) bir mutlak köprüdür.

Web'iniz, Page1.htm http://www.microsoft.com/test.htm köprü varsa, örneğin, köprüyü her zaman olsun, burada, taşıma, kopyalama veya sayfa yayımlamak http://www.microsoft.com/test.htm gösterir.

Kısmi bir URL göreli köprü sağlar; bu köprünün başvurduğu Web sayfası, köprü için görüntülenen Web sayfası veya tüm diğer belirtilen taban adresi giderilmiştir.

Örneğin, Page2.htm, Web'iniz için /test.htm işaret eden bir köprü varsa, köprüyü page2.htm aynı sunucuda bulunan test.htm belgeye kullanıcı yönlendirir.

Özellikler

Makale numarası: 301442 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB301442 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:301442

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com