Počas inštalácie nie je možné formátovať oblasť s formáte súboru rozdelenie tabuľky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 301340 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Počas inštalácie, ak vám vytvoriť oblasť, možnosť formátovať pevný disk s rozdelenie tabuľky (FAT) formát súboru nie je k dispozícii.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť, ak oblasť, ktoré ste vybrali na vytvorenie je väčší ako 32 gigabajtov (GB), veľkosť.

STAV

Toto správanie je zámerné.

DALSIE INFORMACIE

Pomocou súborového systému FAT32 je možné formátovať zväzok väčší ako 32 gigabajtov (GB), veľkosť. Systém Windows XP môže pripojiť a podporovať zväzky FAT32 väčšie ako 32 GB (s výhradou iných obmedzení), ale nemôžete vytvoriť zväzok FAT32 väčšie ako 32 GB pomocou formátu nástroj alebo inštalácie systému Windows XP. Ak potrebujete naformátovať zväzok, ktorý je väčšie ako 32 GB, použite systém súborov NTFS naformátovať. Ďalšou možnosťou je začať z Microsoft Windows 98 alebo Microsoft Windows Millenium Edition spúšťacej diskety a použite formát nástroj zahrnuté na disku.

Ďalšie informácie o obmedzeniach pri systém súborov FAT32, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
314463 Obmedzenia na systém súborov FAT32 v systéme Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 301340 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbprb kbsetup kbmt KB301340 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:301340

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com