Body obnovenia systému"obnoviť" sú chýbajú alebo boli odstránené

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 301224 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď spustíte nástroj Obnovovanie systému a zobraziť "Vyberte bod obnovenia" stránku, niektoré body obnovenia môžu byť chýbajúce.

PRICINA

Odstránenie bodov obnovenia môže byť spôsobené ktorákoľvek z týchto podmienok-design:
 • Miesto na disku spustiť na systémovej jednotke alebo na jednom z dostupných nesystémové jednotky a Obnovovanie systému prestane reagovať a zastaví, váš systém monitorovania.

  Toto správanie spôsobuje systému odstrániť všetky body obnovenia v snahe uvoľniť miesto na disku. Avšak, pravdepodobne už dostali ste upozornenie o vybíja v disku pred k tomuto bodu. V tomto prípade keď uvoľní dostatok miesta na disku, služba Obnovovanie systému spustí znovu monitorovať systém. V tomto bode vytvára automatické kontrolný bod systému.

  Poznámka: Ak máte v počítači viacero oblasť diskovou jednotkou, ktorá nemá takmer žiadne voľné miesto, túto jednotku spôsobiť prestane odpovedať všetkým cez systém a odstrániť body obnovenia služba Obnovovanie systému. Avšak, to vyskytuje len ak ste dosiahli minimálne diskového priestoru, ktoré je povolené a ak vykonávate operácií na typy monitorované súborov. Príklady takýchto operácií sú inovácii, odinštalovanie alebo inštalácie programov, pohybujú, a odstraňovanie alebo premenovanie súborov. Ak váš disk nemá takmer žiadne voľné miesto, ale len vykonať operácie na-sledovať súbory, služba Obnovovanie systému nekončí reagovať.
 • Musíte manuálne vypnúť službu Obnovovanie systému.
  • Ak ste manuálne vypnúť službu Obnovovanie systému na systémovej jednotke, všetky body obnovenia odstránia a zobrazí nasledovné hlásenie s upozornením:
   Rozhodli ste sa vypnúť službu Obnovovanie systému. Ak budete pokračovať, všetky existujúce body obnovenia sa odstránia a nebude môcť sledovať a vrátiť späť zmeny vykonané na počítači.
   Chcete vypnúť službu Obnovovanie systému?
   Áno Nie
  • Ak ste manuálne vypnúť službu Obnovovanie systému na akúkoľvek nesystémovú jednotku, odstránia všetky body obnovenia na špecifické jednotke a zobrazí nasledovné hlásenie s upozornením:
   Rozhodli ste sa vypnúť službu Obnovovanie systému na tejto jednotke. Ak budete pokračovať, nebude môcť sledovať a vrátiť späť nebezpečné zmeny vykonané na tejto jednotke.
   Chcete vypnúť službu Obnovovanie systému na tejto jednotke?
   Áno Nie
  Po zapnutí služby Obnovovanie systému opäť na systémovej jednotke, ihneď vytvorí systém Checkpoint. Po zapnutí služby Obnovovanie systému opäť na nesystémovú jednotku, okamžite nevytvára bod obnovenia na jednotke, ale monitorovanie životopisy okamžite na jednotke.

 • Inovovať z jedného operačného systému na iný alebo preinštalujete operačný systém. Upgrade môže byť z Microsoft Windows Millennium Edition na systém Windows XP alebo Windows XP na systém Windows XP.

  Po spustení inštalačného programu, budete musieť spustiť kontrolný bod systému, ale body obnovenia ste mal podľa predchádzajúceho operačného systému sú preč. Systém Windows neumožňuje vrátiť k staršej verzii operačného systému pomocou nástroja Obnovovanie systému.

  Poznámka: Keď inovujete, môže stále zobraziť niektoré bod súborov a priečinkov v obnovenia <drive letter="">:</drive>\System informácie o zväzku v systéme Windows XP alebo pod <System drive="">:</System>\_RESTORE priečinka v systéme Windows Millennium Edition. Avšak, tieto body obnovenia sú zastarané a nemôže byť použitý ako sa neobjavia na Výber bodu obnovenia zoznam na stránke služby Obnovovanie systému.

  Ak spustíte pomôcku čistenie disku a kliknete na tlačidlo Čistenie disku na karte Obnovovanie systému: Zastarané úložné priestory pre údaje položka je k dispozícii. Toto sú súbory, ktoré boli vytvorené pred Windows bol prepracovaný alebo preinštalovať. Sú zastarané a môžete ich odstrániť. Ak chcete vyčistiť a odstrániť tieto súbory, môžete ich zobraziť už podľa priečinkov, ktoré sú uvedené skôr v tomto článku a možnosť odstrániť zastarané údaje obchody sa prestane zobrazovať na pomôcku čistenie disku.
 • Spustite pomôcku čistenie disku, kliknite na tlačidlo Viac možností kartu a potom kliknite na Vyčistiť podľa Obnovovanie systému. Keď urobíte, všetky body obnovenia (s výnimkou poslednej) sa vypúšťajú.
 • Používate nízke miesta na disku, ale nie tak nízko že Obnovovanie systému sa zastaví vykonávajú. Služba Obnovovanie systému odstráni niektoré body obnovenia, ale nie všetky z nich. To sa vyskytuje, pretože funkcia Obnovovanie systému používa prvý v prvom Out (FIFO) proces zmenšiť veľkosť ukladacieho priestoru údajov na približne 75 percent jeho maximálnej veľkosti keď ukladacieho priestoru údajov dosiahne približne 90 percent jeho maximálnej veľkosti. Maximálna veľkosť môže byť predvolená veľkosť alebo možné stanoviť užívateľ. Služba Obnovovanie systému vykonáva toto vypustenie bez ohľadu na koľko disku máte.
 • Bod obnovenia dosiahne vek 90 dní. Bod obnovenia sa potom vypúšťa, pretože 90 dní je predvolený čas žiť.
 • Ste manuálne znížiť veľkosť ukladacieho priestoru údajov. Nasledovať bude dvojetapový proces FIFO odstrániť niektoré body obnovenia prispôsobiť novo modulované dátového skladu.

STAV

Toto správanie je predvolené.

DALSIE INFORMACIE

Služba Obnovovanie systému používa FIFO proces na body obnovenia dôsledne viacerých jednotkách a vždy odstráni plné obnovenie bodov. Systém obnovenie udržiava obnovenia bod informácie o všetkých jednotkách. Takže keď jedna jednotka spôsobuje funkcie Obnovovanie systému na používanie procesu FIFO na body obnovenia z dôvodu nedostatok miesta na disku, informácie bod obnovenia sa vypúšťa na všetkých jednotkách. Ďalšie informácie nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
299904 Služba Obnovovanie systému pozastaviť na systémovej jednotke, hoci dost diskový priestor
300044 Systém obnovenie a pevný disk priestor

Vlastnosti

ID článku: 301224 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbprb kbui kbmt KB301224 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:301224

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com