Popis „obnoviť spúšťacie programy"možnosť, ktorá sa používa pri inovácii na systém Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 300886 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje Obnoviť spúšťacie programy možnosť, ktorá je k dispozícii za určitých podmienok s Microsoft pomôcku konfigurácie systému (Msconfig.exe).

DALSIE INFORMACIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy Ak databázu registry upravíte nesprávne. Preto dbajte, aby ste postupujte opatrne. Pridané ochrany, zálohovať register pred úpravou je. Potom môžete obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows

Po inovácii počítača zo systému Microsoft Windows 98 na systém Windows XP a potom prihlásite v počítači po prvýkrát, Inštalátor vypne všetky programové súbory (všetky súbory .lnk a .exe) odstránením ich zo spúšťacieho priečinka a Spustiť kľúč databázy registry, s výnimkou pre "známych dobré programy", ktoré neboli odstránené.

The Obnoviť spúšťacie programy možnosť sa nachádza na Pri spustení kartu v pomôcke konfigurácie systému.

Táto možnosť je dostupná len vtedy, keď nastane jeden alebo obidva z nasledovných podmienok:
  • Jednu alebo viac hodnôt sú identifikované a presťahoval do DisabledRunKeys kľúč databázy Registry z Spustiť kľúč (v databáze registry).
  • Jeden alebo viac programov sú identifikované a presťahoval zo spúšťacieho priečinka do dvoch zdravotne postihnutých priečinkov Startup.
Keď táto možnosť je dostupná, ak vyberiete, "pri spustení programov odstránené počas" okne Nastavenie otvorí a zobrazí zoznam všetkých znefunkčnené programy, ktoré zahŕňa ich návrat umiestnenia (ak sú zapnuté). Táto možnosť umožňuje obnoviť jednu alebo všetky súbory, ktoré sú uvedené ako vypnutá. Ak zapnete, všetky programy, ktoré sú uvedené, nabudúce, že môžete spustiť Pomôcku konfigurácie systému všetky položky premiestnia do Pri spustení na karte a Obnoviť spúšťacie programy možnosť je nedostupná.

Ďalšie informácie o tom, ako obnoviť programy, ktoré sú uvedené ako vypnuté a problémov pri spustení, ktoré sa môžu vyskytnúť po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
298427 Ako obnoviť spúšťacie programy zdravotne po inovácii zo systému Windows 98
Hodnoty, ktoré sú odstránené z Spustiť kľúč sa prenáša na nasledujúci kľúč databázy registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Setup\DisabledRunKeys
Každú hodnotu, ktorá je v tomto kľúči zodpovedá spustiť tovaru (program), ktorý mal vypnuté Inštalátorom. Formát pre hodnoty je rovnaké ako pôvodné hodnoty v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Keď obnovíte tieto hodnoty pomocou Obnoviť spúšťacie programy možnosť, budú premiestnené z hodnoty databázy registry v DisabledRunKeys Späť na Spustiť kľúč.

Spúšťacie programy sú premiestnené do jednej z nasledovných skryté priečinky:
  • Systemdrive\Documents and Settings\Používateľ\Start Menu\Programs\Disabled položky ponuky pri spustení
  • Systemdrive\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Disabled položky ponuky pri spustení
Tieto priečinky zodpovedajú programy, ktoré boli zakázané z "Užívateľ" a "Všetky užívateľ" priečinkov Startup. Keď obnovíte tieto programy pomocou Obnoviť spúšťacie programy možnosť, sa obnovia do príslušného spúšťacieho priečinka.

Vlastnosti

ID článku: 300886 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbinfo kbmt KB300886 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:300886

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com