Popis možnosti "Obnovit programy po spuštění", který se používá při upgradu na systém Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 300886 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, Obnovit programy po spuštění možnost, která je k dispozici za určitých podmínek Microsoft nástroj Konfigurace systému (Msconfig.exe).

Další informace

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Po upgradu počítače ze systému Microsoft Windows 98 na systém Windows XP a potom přihlásíte do počítače poprvé, nastavení zakáže všechny soubory programů (všechny soubory LNK a exe) odstraněním ze spouštěcí složky a Spustit klíč registru, s výjimkou "známých dobrých programů, které nejsou odstraněny.

Na Obnovit programy po spuštění možnost se nachází na Po spuštění Karta v nástroji Konfigurace systému.

Tato možnost je k dispozici pouze v případě, že nastane jedna nebo obě následující podmínky:
  • Jedna nebo více hodnot jsou identifikovány a přesunut do DisabledRunKeys klíče registru z hodnoty Spustit klíč (registru).
  • Jeden nebo více programů jsou identifikovány a přesunut ze spouštěcí složky do složky Po spuštění dvou zakázáno.
V případě, že tato možnost je k dispozici, pokud vyberete, "Spouštění programů odebrány během instalace" okno se otevře a zobrazí seznam všech vypnutých programů, které zahrnuje jejich vrácení umístění (pokud jsou povoleny). Tato možnost umožňuje obnovit jednu nebo všechny soubory, které jsou uvedeny jako zakázané. Pokud povolíte všechny programy, které jsou uvedeny při příštím spuštění nástroje Konfigurace systému všechny položky jsou převedeny do Po spuštění Karta a Obnovit programy po spuštění možnost není k dispozici.

Další informace o obnovení programů, které jsou uvedeny jako zakázané a odstraňování potíží se spuštěním, ke kterým může dojít získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
298427 Jak obnovit programy po spuštění zakázána po upgradu ze systému Windows 98
Hodnoty, které jsou odebrány ze Spustit klíč se převádějí do následujícího klíče registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Setup\DisabledRunKeys
Každá hodnota pod tímto klíčem odpovídá spuštění položky (program), která byla zakázána nastavením. Formát hodnoty je stejný jako původní hodnoty v následujícím klíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Po obnovení těchto hodnot pomocí Obnovit programy po spuštění možnost, budou přesunuty z hodnoty v registru DisabledRunKeys zpět Spustit klíč.

Programy po spuštění jsou přesunuty do jedné z následující skryté složky:
  • Systémová_jednotka\Documents and Settings\Uživatel\Start Menu\Programs\Disabled položky po spuštění
  • Systémová_jednotka\Documents and Settings\All Users\Nabídka Menu\Programs\Disabled spouštěcí položky
Tyto složky odpovídají programy, které byly zakázány "Uživatel" a "Pro všechny uživatele" spouštěcí složky. Po obnovení těchto programů pomocí Obnovit programy po spuštění možnost, budou obnoveny do odpovídající složky Po spuštění.

Vlastnosti

ID článku: 300886 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbenv kbinfo kbmt KB300886 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:300886

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com