Pomocou Microsoft Jet s IIS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 299973 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozšírené: Vyžaduje expertné kódovanie, interoperability a multiuser zručnosti.

Microsoft Access 2002 verziu tohto článku, pozri 299974.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Ak potrebujete neobmedzené užívateľov, 24 x 7 podporné a kyselina transakcie, spoločnosť Microsoft dôrazne odporúča, že používate server Microsoft SQL Server s Internet Information Server (IIS). Hoci Active Server Pages (ASP) funguje s OLE DB a ODBC-kompatibilný databázy, IIS bol extenzívne testovaný a je určený pre prácu s programom Microsoft SQL Server s vysokým transakčným doprava a neobmedzený užívateľov, ktoré sa môžu vyskytnúť v Internet scenár.

Poznámka "Kyseliny" je skratka pre štyri vlastnosti spracovanie transakcií systémy: Atomicity, konzistentnosť, izolácia, trvanlivosti.

ASP podporuje aj pomocou databázový nástroj Microsoft Jet ako platný Zdroj údajov. Ovládač ODBC prístup a Microsoft OLE DB Provider for Microsoft Lietadlá nie sú určené na použitie s high-stres, vysoko-súbežnosti, 24 x 7 servera aplikácie, ako je web, obchodu, transakčné, správ serverov, a tak na.

Keď spustíte Microsoft Jet v prostredí IIS, je odporúča sa použiť natívne Jet OLE DB Provider namiesto Ovládača Microsoft Access ODBC. Ovládača Microsoft Access ODBC (Jet ODBC ovládač) môžete mať problémy so stabilitou kvôli verzia jazyka Visual Basic pre Aplikácie, ktoré sa odvolalo, pretože verzia nie je vlákno bezpečné. Ako výsledok, keď viacero súbežných používateľov podávať žiadosti programu Microsoft Access databáza, môže vyskytnúť nepredvídateľné výsledky. Natívne Jet OLE DB Provider zahŕňa opravy a vylepšenia stability, výkonu a združovanie vlákno (vrátane volá vlákno-bezpečné verziu programu Visual Basic pre aplikácie).

Ovládač ODBC a OLE DB Provider poskytujú len wrapper databázový nástroj Microsoft Jet, ktorý poskytuje základné funkcie ovládač ODBC pre Access aj Jet OLE DB Provider. Zatiaľ čo Microsoft Jet je vedome (a neustále) aktualizované s mnohých kvality, funkčné, a vylepšenia výkonu, nebola určená (alebo architected) na High-stres vyžadovanú 24 x 7 scenáre, ACID transakcie, alebo neobmedzené užívateľov, t. j. scenáre ak tam má byť absolútne údaje integrita alebo veľmi vysoké súbežnosti. Microsoft vykonal veľmi robustné / Stres ívateľov scenáre, ktoré sú navrhnuté na overenie funkčnosti v môže byť vhodné využitie priestoru Microsoft Jet a adresy akýchkoľvek otázok, ktoré odhalil.

DALSIE INFORMACIE

Môžete získať najnovšie OLE DB provider for Microsoft Jet z týchto zdrojov:
 • 239114 Ako získať najnovší balík service pack pre databázový nástroj Microsoft Jet 4.0
 • Najnovšiu verziu programu Microsoft Data Access Components (MDAC) a MDAC Software Devolpers Kit (SDK) je k dispozícii na nasledujúcich Webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://msdn.Microsoft.com/en-US/Data/aa937729.aspx
OLE DB provider for Microsoft Jet je zahrnuté v nasledujúce výrobky:
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Enterprise
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise
 • Microsoft Visual c ++ 6.0 Enterprise
Ste sa mali vyhnúť použitím databáz programu Access na webových serveroch, ak je to možné. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
299974Pomocou Microsoft Jet s IIS

ODKAZY

Ďalšie informácie o používaní databázový nástroj Microsoft Jet a nativní Jet OLE DB Provider, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
191754Ako otvoriť databázu zabezpečených Access v ADO prostredníctvom OLE DB
172403 Ako používať ADO s programom Visual Basic
Ďalšie informácie o Microsoft Jet a nativní Jet OLE DB Provider, pozri nasledujúce dokumenty:
 • "Microsoft Jet databázu motora Programmer's guide (2nd Vydanie) "ponúka rozsiahle diskusie o ladenie, spotreba a obmedzenia Databázový nástroj Microsoft Jet.
 • Súbor Joltread.txt, ktorý je súčasťou systému produktov uvedené v časti "Ďalšie informácie".

Vlastnosti

ID článku: 299973 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Information Server 3.0
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB299973 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:299973

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com