Pomocí Microsoft Jet se službou IIS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 299973 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Upřesnit: Vyžaduje poradce kódování, spolupráce a víceuživatelském dovednosti.

Aplikace Microsoft Access 2002 verzi tohoto článku naleznete 299974.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud potřebujete neomezený počet uživatelů, 24 x 7 Podpora a ACID transakce společnost Microsoft důrazně doporučuje používat Microsoft SQL Server Internet Information Server (IIS). Ačkoli Active Server Pages (ASP), pracuje s OLE DB a databáze kompatibilní s rozhraním ODBC, IIS široce testovány a je navržen pro práci s Microsoft SQL Server s vysokou transakce přenosů a neomezený počet uživatelů, může dojít v případě Internet.

Poznámka: "ACID" je zkratka pro čtyři vlastnosti systémy zpracování transakcí: nedělitelnost, konzistenci, izolace trvalost.

ASP podporuje také pomocí databázového stroje Microsoft Jet jako zdroj dat platná. Ovladač ODBC Access a Microsoft OLE DB Provider for Microsoft Jet nejsou určena použit s zátěžové vysoké, vysoké souběžnosti, 24 x 7 serverové aplikace, jako je například web, commerce, servery transakční, zasílání zpráv atd.

Při spuštění Microsoft Jet v prostředí IIS je doporučeno používat nativní Jet OLE DB Provider namísto ovladače Microsoft Access ODBC. Ovladače Microsoft Access ODBC (Jet ODBC ovladač) mohou mít problémy stability kvůli verze jazyka pro aplikace, která je vyvolána, protože verze není bezpečné podprocesy. V důsledku toho při více souběžných uživatelů Zkontrolujte požadavky aplikace, databáze, může dojít k nepředvídatelným výsledkům. Nativní Jet OLE DB Provider zahrnuje opravy a vylepšení stability, výkonu a sdružování podprocesu (včetně volání podprocesu bezpečné verzi jazyka pro aplikace).

Ovladač ODBC a OLE DB Provider poskytují souhrnný kolem databázový stroj Microsoft Jet, která poskytuje základní funkce ovladač Access ODBC a Jet OLE DB Provider. Zatímco Microsoft Jet je consciously (a průběžně) aktualizován mnoho kvality funkční a vylepšení výkonu, byl není určena (nebo architected) pro vysoké zátěžové výkon vyžadované 24 x 7 scénáře, ACID transakce nebo neomezený počet uživatelů, to znamená scénáře kde musí existovat integritu dat absolutní nebo velmi vysoká souběžnosti. Microsoft velmi robustní Multi-uživatele/Stress scénářů, které jsou navrženy k ověření funkčnosti příslušné využití místa Microsoft Jet a řeší problémy, které může být prokázalo provedl.

Další informace

Nejnovější zprostředkovatele OLE DB for Microsoft Jet můžete získat z následujících zdrojů:
 • 239114Získání poslední aktualizace Service Pack pro databázový stroj Microsoft Jet 4.0
 • Nejnovější verzi MDAC Software Devolpers Kit (SDK) a Microsoft Data Access Components (MDAC) je k dispozici následující web:
  http://msdn.microsoft.com/en-us/data/aa937729.aspx
Zprostředkovatel OLE DB for Microsoft Jet je zahrnuta v následující produkty:
 • Aplikace Microsoft Visual Basic 6.0 Enterprise
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise
 • Aplikace Microsoft Visual C++ 6.0 Enterprise
Neměli byste používat databází na webových serverech, pokud je to možné. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
299974Pomocí Microsoft Jet se službou IIS

Odkazy

Další informace o použití databázového stroje Microsoft Jet a nativní Jet OLE DB Provider klepnutím na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
191754Jak otevřít zabezpečené databáze Access ADO prostřednictvím OLE DB
172403Jak používat ADO jazyka
Další informace o Microsoft Jet a nativní Jet OLE DB Provider, naleznete v následující dokumentaci:
 • "Příručka programátora Microsoft Jet Database Engine (2 Edition)" nabízí rozsáhlou diskusi o optimalizaci, používání a omezení databázového stroje Microsoft Jet.
 • Souboru Joltread.txt, která je dodávána s produkty uvedené v části "Další informace".

Vlastnosti

ID článku: 299973 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 7.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Information Server 3.0
 • Microsoft Internet Information Server 4.0
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB299973 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:299973

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com