Як встановити Visual Studio 6.0 пакет оновлень 5 у Windows NT 4.0 та Windows 2000

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 299800 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Будь-який Вільний час установки Visual Studio 6.0 продукт, корпорація Майкрософт рекомендує, що ви також інсталювати найновіший пакет оновлень для Visual Studio 6.0, які в даний Вільний час служба Pack 5. У цій статті показано, як завантажити та інсталювати службу оновлень 5 для Visual Studio 6.0.

Вимоги

 • Microsoft Internet Explorer 5.0 або пізнішої версії. Internet Explorer 5.0 доступна на компакт-Диску Visual Studio 6.0 служби Pack 5, або ви можете завантажити останню версію Internet Explorer з таких веб-сайті Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/Windows/IE/default.mspx
 • Для операційної системи Microsoft Windows NT, Windows NT 4.0 з пакетом 6a або пізніше рекомендується і доступний з таких веб-сайті Microsoft:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/cc767869.aspx

Завантажити Visual Studio 6.0 пакет оновлень 5

Якщо у вас вже є компакт-диск, що містить Visual Studio 6.0 служби Pack 5, перейдіть до розділу "Установки Visual Studio 6.0 пакет оновлень 5".
 1. Перш ніж почати завантаження, створіть нову каталог вхідних повідомлень на вашому комп'ютері наступним чином:
  1. Клацніть правою кнопкою Пускі натисніть кнопку вивчити.
  2. У провіднику Windows виберіть буква диска, до якого буде встановити пакет оновлень.
  3. У меню файл виберіть команду Створитита клацніть каталог вхідних повідомлень , щоб створити нову каталог вхідних повідомлень.
  4. Тип VS6SP5 ім'я папки, а потім натисніть клавішу ENTER.
 2. Відкрийте браузер і введіть http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/vstudio/aa718363.aspx у рядку адреси.
 3. Натисніть кнопку Завантажити, який виглядає як гіперпосилання у першому абзаці.
 4. Виберіть завантажити версію, яка підходить для вас на основі критеріїв зі списку, виберіть мову у розкривному списку і натисніть кнопку Go.
 5. В кінці сторінки виберіть, чи потрібно завантажити один файл або кілька файлів на основі швидкості підключення до Інтернету (критерії, які перераховані в інтерактивній документації). Клацніть кожен гіперпосилання під Частин завантажити, або виберіть посилання один під Одним завантажити , щоб розпочати завантаження.
 6. Коли запит завантажити Підтримка програмного забезпечення, натисніть кнопку Зберегти цю програму на дискуі натисніть кнопку ОК. Зберегти програму VS6SP5 папки, які ви створили раніше.
 7. Після того, як завантаження завершиться, відкрийте каталог вхідних повідомлень, VS6SP5. Двічі клацніть на кожній vs6sp5x.exe ікон (або, якщо ви завантажили версію один файл, двічі клацніть динамічна піктограма одного vs6sp5.exe ).
 8. У відповідь на запит введіть розташування, де потрібно вилучених файлів натисніть кнопку Огляді перейдіть до папки VS6SP5, які ви створили. Натисніть кнопку "OK"а файли в цій папці розширення.

Установки Visual Studio 6.0 пакет оновлень 5

 1. Доступ візуальних студії 6.0 служба Pack 5 налаштування в одній з наступних способів:
  • Відкрити VS6SP5 каталог вхідних повідомлень, до якої ви витягнуті файли.
  • Якщо інсталюються з компакт-Диска, що містить Visual Studio 6.0 служби Pack 5, вставте компакт-диск у дисковод пристрій читання компакт-дисків, клацніть правою кнопкою Пускі натисніть кнопку вивчити. У провіднику Windows двічі клацніть буква диска для компакт-диска. CD шлях \languageversion> \VS60SP5.
 2. Microsoft даних Access компоненти (MDAC) 2,5 або пізнішої версії є обов'язковим для візуального студії 6.0 служба Pack 5.Щоб отримати додаткові відомості про те, як визначити інстальовану версію MDAC клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  301202 Як перевірити версію MDAC
  Якщо у вас вже є MDAC 2.5 або пізнішої версії, перейдіть до кроку 3. Якщо ні, то двічі клацніть MDAC_typ.exe в каталог вхідних повідомлень, до якої були витягнуті файли. Якщо інсталюються з компакт-Диска, MDAC_typ.exe знаходиться в за \languageversion> \VB60SP5\MDAC папки.
 3. Запустити SetupSP5.exe з папки VS6SP5». Коли ви приймаєте умови електронні угода TRIPs кінцевого користувача ліцензії (EULA), програма інсталяції програмного забезпечення замінює відповідні файли установки Visual Studio 6.0.

Додаткові примітки

Порада: для корпоративних клієнтів, щоб заощадити Вільний час, корпорація Майкрософт рекомендує, що ви скопіювати завантажені файли у спільній папці в мережі. Це дає ваш розробників, щоб почати в розділі 3, крок 2 цієї статті, яка зберігає значну кількість часу завантаження.

ПОСИЛАННЯ

Докладніше перегляньте вузла MSDN:
Завантаження пакета оновлень 5
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/vstudio/aa718363.aspx

Властивості

Номер статті: 299800 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB299800 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 299800

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com