Ako zakázať nástroj tretej strany pásky a pomocné objekty prehľadávača

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 298931 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje kroky na zakázaní tretia-party nástroj pásky a pomocné objekty prehľadávača, že ste nainštalovali na použitie s Program Internet Explorer. Možno budete musieť vypnúť tieto funkcie, keď máte na riešenie problémov programu Internet Explorer.

DALSIE INFORMACIE

 

Ako zakázať nástroj tretej strany pásky a pomocné objekty prehľadávača

Ak chcete vypnúť nástroj pásky a pomocné objekty prehľadávača, postupujte nasledovne:
 1. Zatvorte všetky inštancie programu Internet Explorer, kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na Nastavenia, a potom kliknite na tlačidlo Ovládací Panel.
 2. Dvakrát kliknite na Možnosti siete Internet.
 3. Kliknite na tlačidlo Rozšírené kartu.
 4. Podľa Prehliadania, kliknutím zrušte začiarknutie políčka Povoliť rozšírenia prehľadávačov iných spoločností (vyžaduje reštart) začiarkavacie políčko.
 5. Reštartovať program Internet Explorer.
Tieto kroky zmeniť údaje hodnoty pre hodnotu reťazca "Povoliť rozšírenia prehľadávača" na "Nie" v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main
Nástroj band je kapela objekt, ktorý bol zavedený s Internet Explorer 5 podporujú funkciu panel s nástrojmi rádio. Túto funkciu môžete dať okno na kapela, ktorá je obsiahnutá Rebar kontrolou, obsahujúci panely s nástrojmi v programe Internet Explorer. Ďalšie informácie o nástroj kapiel, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/cc144099 (VS.85) .aspx
Pomocné objekty prehľadávača sú súčasti Component Object Model (COM), ktoré program Internet Explorer načíta vždy, keď sa spustí. Tieto objekty spustiť v tej istej súvislosti pamäte ako prehliadač a môžete vykonať akékoľvek opatrenie na dostupné windows a modulov. Vývojárske informácie o Browser Helper Objects, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://msdn2.Microsoft.com/en-us/library/Bb250436.aspx

Vlastnosti

ID článku: 298931 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbenv kbinfo kbmt KB298931 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:298931

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com