Nelze stáhnout soubory, které jsou 2 GB nebo větší

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 298618 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o stažení souboru z Internetu pomocí protokolu HTTP (Hypertext Transfer Protocol) v aplikaci Microsoft Internet Explorer můžete zjistit, že stahování dokončeno. Následkem toho nemůže stáhnout soubor.

Příčina

K tomuto chování může dojít při pokusu o stažení souboru, který je větší než 2 gigabajty (GB) v aplikaci Internet Explorer 6 nebo je větší než 4 GB v aplikaci Internet Explorer 7.

Poznámka: Limit pro stahování aplikace Internet Explorer 8 byla odebrána. Proto by není toto chování aplikace Internet Explorer 8.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete Nakonfigurujte webový server, který je vyhrazen pro stahování velkých souborů. K tomu, zakázat Udržování otevřených připojení HTTP povoleno možnost pro web který je hostitelem služby IIS (Internetová informační služba). Chcete-li tuto možnost zakázat, postupujte Tyto kroky:
 1. Spusťte správce Internetová informační služba.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši webový server, který vyžaduje změnu, a potom Klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 3. VymazatUdržování otevřených připojení HTTP povoleno Zaškrtávací políčko který je umístěn na Webový server a potom na kartuOK.
Poznámky
 • Na Udržování otevřených připojení HTTP povoleno možnost umožňuje Klient, který se připojí k serveru WWW pro opakované použití, kdy jej stáhne všechny aktuální relace TCP/IP Chcete-li zobrazit obsah z webového serveru. Když zakážete tuto možnost klienta aplikace Internet Explorer můžete stáhnout soubory až 4 GB. Však ji také klienta donutí použít k vytvoření nové relace TCP/IP s webovým serverem pro každý objekt obsahu, který je stáhnout z webové stránky. Navíc je extra TCP/IP režie pro obě server vytvoří a Klient, který nepříznivě ovlivní načtení stránky časy
 • Windows Internet Explorer 7 spolehlivě stahovat soubory až 4 GB velikost bez dříve popsané změny na server. Neexistuje žádné řešení, které umožní aplikace Internet Explorer 7 stahovat soubory větší než 4 GB velikost. Windows Internet Explorer 8 spolehlivě můžete stáhnout soubory větší než 4 GB velikost bez dříve popsané změny na server.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o aplikaci Internet Explorer naleznete Následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/Windows/IE/default.mspx

Vlastnosti

ID článku: 298618 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 9.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnofix kbprb kbmt KB298618 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:298618

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com