Jak získat klíč hromadné licence pro sadu Office XP Enterprise edice

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 298088 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Verzi tohoto článku, Microsoft Office 2003 Viz 828378.
Aktivace produktu společnosti Microsoft vyžaduje svazek Zákazníci s licencí k zadání kódu product key hromadné licence při instalaci z Média hromadné licence nebo MSDN pro všechny produkty sady Microsoft Office XP. Tento produkt klíč je přiřazen k vaší společnosti nebo instituce a je určen pro váš jediný Používejte. Měli byste zabezpečit kód product key hromadné licence a distribuovat pouze pro zaměstnance nebo třetí strany, kteří jsou oprávněni nainstalovat a distribuce licence na základě podmínek smlouvy.

Navíc produkt (produkt v krabici zakoupili od zásuvky maloobchodní) disků CD můžete již použít pro více instalací. Vyberte MSDN a Worldwide Fulfillment Média (s licencí WWF) jsou k dispozici pro více instalací pouze média.

Další informace

Použít výběr, MSDN nebo disky CD s licencí WWF, Zákazníci s hromadnou licencí musíte získat kód product key hromadné licence pro licenční program, ve kterém jsou zahrnuty. Při instalaci sady Office vyberte, MSDN nebo disky CD s licencí WWF, budete vyzváni k zadání klíče 25 znaků. Použijte vhodný objem Kód product key licence namísto kódu product key, který je uveden na obalu disku CD-ROM. Produkt nelze nainstalovat z CD s licencí WWF bez svazku, MSDN nebo vyberte Licenční kód product key.

Poznámka: Klíč samostatný produkt je vyžadována pro všechny v samostatné Aplikace sady Office. Kontaktování střediska pro aktivaci společnosti Microsoft získat tento produkt klíč. Kód product key sady Office XP nefunguje v samostatné Aplikace sady Office XP. Volume License product key, je třeba použít může nebo mohou nemusí být součástí sady Office. Vyhledejte následující Web společnosti Microsoft informace o tom, jak vyhledat nebo získání produktu klíč, který je nutný k instalaci sady Office:
http://www.microsoft.com/licensing/resources/vol/default.mspx
Máte-li jakékoli dotazy týkající se kódy product Key hromadné licence kontaktování střediska pro aktivaci společnosti Microsoft pro vaši oblast. Další informace o problémech pomocí kódu product key hromadné licence produktu Office maloobchodní Klepnutím na následující číslo článku Microsoft Znalostní báze Knowledge Base:
293806OFFXP: Chybová zpráva při spuštění aplikace sady Office: Zadejte platný kód použití tohoto produktu

Vlastnosti

ID článku: 298088 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office XP Professional Edition
  • Microsoft Office XP Small Business Edition
  • Microsoft Office XP Standard Edition
  • Microsoft Office XP Developer Edition
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbmt KB298088 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:298088

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com