XADM: Find sözcükler, çalışma sonra bir tam metin dizini beklenen bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 296069 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ilk tam gezinme işlemi tamamlandıktan sonra olmayan gürültü sözcükleri aramak için Microsoft Outlook'ta Gelişmiş Bul seçeneğini kullanırsanız, tam metin dizin oluşturma işlevleri etkinleştirdiğinizde, yok bir isabet döndürülür. Bazı belgeler olduğunu bildiğiniz bir sözcük için arama yaparken, bu davranış oluşabilir.

Neden

Exchange 2000 Kur sırasında bir şema dosyasını kopyalamak tam metin dizin oluşturma bileşeni başarısız olursa, bu sorun oluşabilir. Bu sorun oluşursa, hatası, uyarılmak değil. Şema dosyası, Kur sırasında kopyalanan onaylamak için <a0></a0>, aşağıdaki dosyaları karşılaştırın:
  • Exchange 2000 CD-ROM'undaki Setup\I386\Exchange\Bin\Srchexschema.txt
  • servername \Config\schema.txt Exchsrvr\ExchangeServer_
Bu iki dosyayı aynı olması.

Şema, yanlış ise, yalnızca işe yaramıyorsa, bulmak için dizin oluşturma gün harcadıkları. Yanlış bir şema dosyası keşfedilen önce uzun tanılama nokta karşılaşabilirsiniz. Sorunu fark sonra içerik dizin yeniden oluşturmanız gerekir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>:
  1. Srchexschema.txt, Exchsrvr\ExchangeServer_ servername \config için Exchange 2000 CD-ROM'dan kopyalayın.
  2. "Schema.txt" dosyasını yeniden adlandırın.
  3. Yeni bir tane oluşturun, tam metin dizini silin ve sonra başka bir gezinme başlatmak.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Kur'un bir parçası, Exchange 2000'i yüklediğinizde, program arama yapılandırır. Bu işlem sırasında Kur I386\Exchange\Bin\Srchexschema.txt dosya, program konum kopyalar ve sonra da "Schema.txt" Bu dosyayı yeniden adlandırır. Bu dosya kopyalamak, Kur başarısız olursa, Setup\I386\Search\Schema.txt içinde bulunan Microsoft Search hizmeti (MSSearch) tarafından sağlanan varsayılan arama şema kullanılır.

Özellikler

Makale numarası: 296069 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbpending KB296069 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:296069

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com