Program Outlook archivovať správ ako sa očakávalo na základe dátumu prijatia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295657 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri priečinok v programe Microsoft Office Outlook archivácii manuálne alebo pomocou funkcie automatickej archivácie, správy, ktoré majú dátumu prijatia alebo odoslané dátum, ktorý je starší ako Archív deň priečinku sa neočakávane nearchivujú.

PRICINA

Ak archivujete správy v priečinku manuálne alebo pomocou Proces automatickej archivácie, Outlook určuje veku správy pomocou jednej z nasledujúcich, ktorákoľvek sa neskôr:
 • Odoslané dátum a čas
 • Prijaté dátum a čas
 • Modifikovaných dátum a čas
Správy, ktoré sa nearchivujú podľa očakávania zvyčajne majú dátumu úpravy, ktoré je neskorší ako dátumu prijatia alebo odoslané dátum.

RIEŠENIE

Nemôžete zmeniť metodiky, program Outlook použije na Archív správ. Tento problém obísť, manuálne archivovať správy, ktoré boli nearchivujú programu Outlook, pretože ich modifikované dátum je neskorší ako dátum, ktorý ste zadali na archiváciu. Zistiť, kedy posledná zmena bola vykonaná na správu, postupujte nasledovne:
 1. Na View ponuku, ukážte na Aktuálne zobrazenie, a potom kliknite na tlačidlo Prispôsobiť aktuálne zobrazenie.

  Poznámka: V programe Microsoft Program Office Outlook 2003, ukážte na Usporiadať podľa na View ponuku, ukážte na Prúd View, a potom kliknite na tlačidlo Prispôsobiť aktuálne zobrazenie.
 2. Kliknite na položku Polia, a potom kliknite na tlačidlo Všetky poštové polia v Dostupné polia vybrať z rámček.
 3. Podľa K dispozícii Polia, kliknite na tlačidlo Modifikované, a potom kliknite na tlačidlo Pridať dať Modifikované pole Polia zobraziť v tomto poradí rámček.
 4. Kliknite na položku Posunúť nahor alebo Posunúť nadol na umiestnenie The Modifikované pole.
 5. Kliknite na položku ok, a potom kliknite na tlačidlo ok znova.
Modifikovaných dátum a čas pre každú správu teraz sa zobrazí v zobrazení správy, ktoré by mal vysvetliť, prečo boli určité správy nearchivujú podľa očakávania.

Môžete buď manuálne presúvať starších položiek (založené na ich dátumu prijatia) do archívneho súboru .pst. Alebo môžete použiť viac automatizovaná metóda na premiestnenie starších položiek. Ak chcete použiť viac automatizovaná metóda, postupujte nasledovne:
 1. Na Súbor ponuku, ukážte na Otvorené a potom kliknite na tlačidlo Súbor s údajmi programu Outlook.
 2. Vyberte súbor .pst, ktorý slúži na archiváciu a potom kliknite na tlačidlo ok.

  Poznámka: V tejto chv??li sa Tento súbor .pst je aktívny výber v programe Outlook.
 3. V Program Outlook bar alebo na navigačnej table presuňte späť a potom vyberte priečinok, z ktorého chcete archivovať staršie správy. Vyberte napríklad položku Doručenej pošty priečinok v schránku na serveri Exchange alebo dodania predvolený súbor .pst.
 4. Na Nástroje v ponuke ukážte na Nájsť, a kliknite na tlačidlo Presnejšie hľadanie.

  V programe Microsoft Office Outlook 2007, ukážte na Okamžité vyhľadávanie, a potom kliknite na tlačidlo Presnejšie hľadanie.
 5. V Presnejšie hľadanie dialógové okno, kliknite na tlačidlo Rozšírenékartu.
 6. Na Rozšírené karte, kliknite na tlačidlo Pole ponuku, ukážte na Dátum a čas polia, a potom kliknite na tlačidlo Prijaté.
 7. Kliknite na Podmienka zoznam a potom vyberte alebo predtým.
 8. V Hodnota Zadajte po?adovaný dátum, ako napríklad 10/1/2008.
 9. Kliknite na položku Pridať do zoznamu, a potom kliknite na tlačidlo Nájsť teraz.
 10. Preskúmať zoznam správy, ktoré sa zistilo, skontrolujte, či sú správy, ktoré chcete archivovať. Ak chcete archivovať všetky nájdené správy, postupujte nasledovne:
  1. Na Upraviťponuky, kliknite na tlačidlo Vyberte všetky.
  2. V ponuke Úpravy kliknite na položku Premiestniť do priečinka.
  3. V Premiestniť položky dialógové okno rámček, vyhľadajte a potom vyberte cieľový priečinok súboru .pst, ktorý používate pre archivácia.
  4. Skontrolujte, či používate správne cieľového súboru .pst a priečinok a kliknite na tlačidlo ok.
 11. Ak chcete archivovať podmnožinu našiel správy:
  1. Manuálne vyberte správy, ktoré chcete archivovať. Môžete stlačiť CTRL pri výbere správ zachovať predtým vybraté položky.
  2. V ponuke Úpravy kliknite na položku Premiestniť do priečinka.
  3. V Premiestniť položky dialógové okno rámček, vyhľadajte a potom vyberte cieľový priečinok súboru .pst, ktorý používate pre archivácia.
  4. Skontrolujte, či používate správne cieľového súboru .pst a priečinok a kliknite na tlačidlo ok.
 12. Po správy presunú do cieľového priečinka súbor .pst, ktorý slúži na archiváciu už sa zobrazí v dialógovom okne Rozšírené vyhľadávanie.
 13. Zavrieť Presnejšie hľadanie dialógové okno.

DALSIE INFORMACIE

Nasledujúce akcie zmeniť modifikované dátum a čas Správa:
 • Posielanie
 • Odpovedanie
 • Odpovedanie všetkým
 • Úpravy a ukladanie
 • Presúvate alebo kopírujete
Kopírovanie alebo presun správy do iného priečinka správa nemá nie vždy zmeniť modifikácia dátumu a času. Ak cieľový priečinok je súbor osobných priečinkov (.pst), modifikácia dátumu a času sa nemení. Ak cieľový priečinok v poštovej schránke programu Microsoft Exchange Server alebo offline súbor priečinkov (.ost), modifikácia dátumu a času meniť.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 295657 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbdtacode kbhowto kbmt KB295657 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:295657

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com