Uwolnienie kwietnia 2014 SDK systemu Windows jest niezgodna z wersją RTM programu Visual Studio 2013 lub aktualizacji 1 do debugowania grafiki

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2955817 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko
Kwietnia 2014 r. Windows Software Development Kit (SDK) umożliwia funkcji debugowania Visual Studio grafiki i grafiki ramki analizy zarówno dla Windows 8.1 i Windows Phone 8.1. Jednak wersja programu Microsoft Visual Studio 2013 RTM lub aktualizacji 1 jest niezgodna z tego zestawu Windows SDK, funkcje te wymagają od Visual Studio 2013 Aktualizacja 2 lub późniejszą aktualizację.

Symptomy

Załóżmy, że masz kwietnia 2014 r. lub później system Windows SDK zainstalowany na tym komputerze. Kiedy używasz funkcje debugowania grafiki w Visual Studio 2013 lub Visual Studio 2013 aktualizacji 1, można napotkać niezdefiniowane zachowanie.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ funkcje te wymagają programu Visual Studio 2013 aktualizacji nr 2 lub późniejszych aktualizacji.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować Visual Studio 2013 Aktualizacja 2.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2955817 - Ostatnia weryfikacja: 2 kwietnia 2014 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Web
  • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows
  • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows Desktop
  • Microsoft Visual Studio Ultimate 2013
  • Microsoft Visual Studio Premium 2013
  • Microsoft Visual Studio Professional 2013
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertisebeginner kbmt KB2955817 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2955817

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com