Hata: Erişim ihlali MSVBVM60.dll Winınet ActiveX denetiminin bir Visual Basic COM DLL DOSYASı kullanarak oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 295330 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bu form, ana proje yerine bir Visual Basic Bileşen Nesne Modeli (COM) dinamik bağlantı kitaplığı (DLL) bulunan, Winınet ActiveX denetimi içeren form kaldırma, bir erişim ihlali karşılaşabilir.

Neden

Belirli koşullarda, bozma yüklü olan Winınet COM DLL denetimini kısmen başarısız olabilir. Denetimi, ileti işleme için kullanılan bir gizli pencere oluşturur. Gizli Pencere, denetimin tüm koşullar altında başarıyla yüklenmemiş olsa da, denetimin bozma olmaksızın. Denetim kaldırıldığında, pencerenin geri çağırma işlevi edilir çünkü gizli pencereyi gönderilen iletileri erişim ihlaline neden.

Çözüm

Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımladı, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Not Bu düzeltmeyi edinmek üzere Visual Studio'nun Lisans Sözleşmesi olması gerekir.

Bu sorunu çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date   Time  Version   Size  File name   Platform
  -------------------------------------------------------------
           6.00.8877      Msinet.ocx
				

Durum

Microsoft, Microsoft bir hata olduğunu onaylamıştır bu makalenin başında listelenen ürünlerden. Bu hata, Visual Studio Service Pack 6'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 295330 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Enterprise Edition Service Pack 3
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Enterprise Edition Service Pack 4
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Enterprise Edition Service Pack 5
 • Microsoft Windows Internet Services (WinInet)
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbbug kbdll kbpending kbqfe KB295330 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:295330

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com