Sistem Geri Yükleme ve parola geri yüklemeyle ilgili bilgiler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 295050 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, nasıl geri yükleme işlemi parolaları, sistem geri yükleme tarafından Windows XP tabanlı bir bilgisayarda yönetildiği açıklanır ve hangi türde parolaları geri yüklenir ve hangi geri açıklar.

Daha fazla bilgi

Not geri, parolaları:

  1. Windows XP, parolaları ve ipuçlarını geri yüklenmeyecektir. Bu davranış, karışıklıkları engellemeye ve geri yükleme noktası değil hatırlaması eski parolanın içerdiğinden bilgisayarınızı kilitli gelen önlemek için tasarım gereğidir.
  2. Microsoft ınternet Explorer'ı ve içerik Danışmanı, parolaları ve ipuçlarını geri yüklenmeyecektir. Bu davranış, karışıklıkları önlemek için ve, ınternet'e göz atarken sisteminizi değil hatırlaması eski bir parolaya sahip bir noktaya geri olay, ortaya çıkana sorunları önlemek için tasarım gereğidir.

Geri, parolaları

  1. Program parolaları, Hotmail Messenger, AOL Messenger, Yahoo Messenger ve diğer sunucu tabanlı Web parolaları gibi geri yüklenir. Bu davranış tasarım gereğidir: Program, bu parolaları kolayca önbelleğe; gerçek parolalar, bir Web sunucusunda saklanır. Sistem Geri yükleme, parolayı gerçekten değişmez, ancak bu program tarafından anımsanan parolayı değiştirir. Sunucuya oturum açmak için program geçerli parolasını kullanabilirsiniz.
  2. Etki alanı ve bilgisayar parolaları geri yüklenir. Bu davranış tasarım, bir sistem geri yükleme kısıtlamasıdır. Sistem Geri yükleme yalnızca yerel makine durumunu geri alır. Etki alanlarına katılma hakkında bilgileri bölümünü Active Directory'de bulunan ve sistem geri yükleme tarafından Active Directory geri döndürülmez.
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
295049Bilgisayar etki alanı PWord geri etki alanı kullanıcı hesabı devre dışı bırakır.
308402Kurtarma Konsolu'nu Sysprep çalıştırma sonra oturum açılamıyor

Özellikler

Makale numarası: 295050 - Last Review: 7 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB295050 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:295050

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com