Informácie o obnovenie systému a heslo obnovenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295050 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako je obnovenie hesiel je riadený Obnovovanie systému na počítači so systémom Windows XP a popisuje typy hesiel, ktoré sa obnovia a ktoré sa neobnovia.

DALSIE INFORMACIE

Heslá, ktoré sa neobnovili:

  1. Windows XP heslá a tipy sa neobnovia. Toto správanie je zámerné, aby sa zabránilo zámene a aby ste dostať vyradené z vášho počítača, pretože bod obnovenia zahŕňa staré heslo, ktoré si nepamätáte.
  2. Microsoft Internet Explorer a poradca pre obsah heslá a tipy sa neobnovia. Toto správanie je zámerné, aby sa zabránilo zámene a aby sa zabránilo problémom, ktoré by mohli nastať pri prehľadávaní Internetu, v prípade, že ste obnoviť svoj systém do bodu s staré heslo, ktoré si nepamätáte.

Heslá, ktoré sa obnovia

  1. Program heslá sa obnovia, ako napríklad Hotmail Messenger, AOL Messenger, Yahoo Messenger a iné Web servera heslá. Toto správanie je zámerné: programy prostě cache tieto heslá; skutočné heslá sú uložené na webovom serveri. Služba Obnovovanie systému sa skutočne nemení heslo, ale zmení heslo je pripomenúť prostredníctvom programu. S aktuálnym heslo pre program môžete použiť na prihlásenie na server.
  2. Domény a počítačom heslá sa obnovia. Toto správanie je zámerné a obmedzenie Obnovovanie systému. Služba Obnovovanie systému iba rolích späť stav lokálneho počítača. Časť informácií o pripájanie sa k doménam býva v službe Active Directory a služby Active Directory nie späť valcované nástrojom Obnovovanie systému.
Dodatočné informácie, po kliknutí na nasledovné čísla článkov databázy Microsoft Knowledge Base:
295049 Obnovenie počítača domény PWord zakáže používatelia konta domény
308402 Nemôžete sa prihlásiť do konzoly Recovery Console po spustení nástroja Sysprep

Vlastnosti

ID článku: 295050 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB295050 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:295050

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com