Informace o obnovení systému a obnovení hesla

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 295050 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak obnovení hesla je na spravována službou obnovení systému v počítači se systémem Windows XP a popisuje typy hesel, které jsou obnoveny a které nebyly obnoveny.

Další informace

Hesla, které nelze obnovit:

  1. Hesla systému Windows XP a odkazy nebudou obnoveny. Toto chování je záměrné, aby nedošlo k záměně a zabránit v získání uzamčení počítače proto, že bod obnovení obsahuje staré heslo, které si nepamatujete.
  2. Aplikace Microsoft Internet Explorer a Poradce hodnocením obsahu hesla a Rady při psaní, nebudou obnoveny. Toto chování je záměrné, aby nedošlo k záměně a zabránilo se jejímu potížemi při procházení Internetu, v případě, že obnovení systému na bod s staré heslo, které si nepamatujete.

Hesla, které jsou obnovit

  1. Program hesla budou obnoveny jako jsou například Kurýrní služby Hotmail, AOL Messenger, Yahoo Messenger a jiná hesla založené na serveru WWW. Toto chování je záměrné: aplikacích jednoduše mezipaměti tato hesla, skutečných hesel jsou uložena na serveru WWW. Nástroj Obnovení systému skutečně nezmění heslo, ale nezmění heslo, které je zapamatované programem. Aktuální heslo pro program můžete použít k přihlášení k serveru.
  2. Hesla domény a počítač jsou obnoveny. Toto chování je podle návrhu a omezení nástroje Obnovení systému. Nástroj Obnovení systému pouze vrátí stav místního počítače. Část informace o připojení k doménám je umístěn v adresáři služby Active Directory, a služby Active Directory není vrácena zpět obnovení systému.
Další informace získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
295049Obnovení počítače domény PWord zakáže účet uživatele domény
308402Nelze se přihlásit ke konzole pro zotavení po spuštění programu Sysprep

Vlastnosti

ID článku: 295050 - Poslední aktualizace: 7. května 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB295050 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:295050

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com