Problémy s členstva v doméne po obnovenia systému

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295049 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Môžu sa vyskytnúť nasledovné správanie:
  • Ak použijete nástroj Obnovovanie systému po zmene hesla interval uplynul jeden čas a obnovíte počítač do bodu pred zmeny hesla, nasledujúcej zmene hesla môže nevyskytuje, ak je to spôsobené. Zaobchádza namiesto toho operačný systém s obnoviť heslo bolo zmenil.
  • Ak použijete nástroj Obnovovanie systému po zmene hesla interval skončila dva krát a obnovíte počítač do bodu pred zmeny hesla, používatelia domény kontá v počítači sú zakázané, a používatelia zobraziť chybové hlásenie pri pokuse o prihlásenie.

PRICINA

Ak sa môžete pripojiť počítač k doméne, názov_počítača$ účet je vytvorený a heslo je zdieľané medzi počítačom a domény. Toto heslo je predvolene zmenil každých 30 dní (MaximumPasswordAge).

V správanie, ktoré je opísané v časti „príznaky"sa vyskytuje, pretože systém Obnoviť iba rolích späť stav lokálneho počítača. Časť informácií o pripájanie sa k doménam býva v adresárovej službe Active Directory a systému Obnovenie nevykonali návrat služby Active Directory.

Prvý príznaku, zmenu oneskorené hesla sa vyskytuje, pretože služba Obnovovanie systému prepíše LSA tajné heslo s rovnaké hodnoty. Tento prepísať aktualizuje čas pečiatka na tajné, že služba Netlogon používa rozhodnúť o heslo zmeniť časovú pečiatku. Druhý príznaku, neexistuje žiadne lokálne uložené heslo ktoré sa zhoduje so heslo konta počítača v adresári Active Directory.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť prvým príznakom, čakať na počítač zmeniť heslo, alebo účinnosti comoputer okamžite zmeniť heslo. Chcete vynútiť zmeny hesla, spustite nltest /sc_change_pwd:domény príkaz. V nltest príkaz je súčasťou Windows Support Tools.

Vyriešiť druhý príznaku, použite jeden z nasledujúcich metód:
  • Vytiahnuť počítač z domény a potom readd na domény.
  • Vrátenie obnovenia.

STAV

Toto správanie je zámerné.

DALSIE INFORMACIE

Heslá pre konkrétny počítač účet sú platné pre jeho najmä Pripoj. Pre každý počítač, ktorý je členom domény, tam je diskrétne komunikačný kanál s radičom domény. Tomto diskrétny komunikačný kanál je tiež známy ako zabezpečený kanál. Heslo pre zabezpečený kanál uložený s kontom na všetkých radičoch domény. Pre systém Microsoft Windows 2000 alebo Microsoft Windows XP v počítači predvolené úvahy heslo zmeniť obdobie je každých 30 dní. Ak konto počítača heslo a miestneho úradu zabezpečenia (LSA) secret nie sú synchronizované, Služba Prihlasovanie na sieť prihlási chybové hlásenia.

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
216393Vynulovanie počítačové kontá v systéme Windows 2000
251335 Doména používatelia nemôžu pripojiť stanici alebo serveri k doméne
260575 Ako používať Netdom.exe obnoviť heslá konta stroj
175468 Účinky konta počítača replikácie v doméne

Vlastnosti

ID článku: 295049 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbprb kbmt KB295049 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:295049

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com