Použití nástroje Obnovení aplikací Office 2002 a Office 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294933 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje způsob použití nástroje Obnovení aplikací Microsoft Office. Tento nástroj poskytuje způsob potenciálně obnovit data z aplikace sady Office přestane reagovat (zablokuje se). Pokud aplikaci Office přestane reagovat během relace práce, jsou již vynutil ukončit program ve Správci a proto ztratit neuložená data.

Další informace

Použití nástroje Obnovení aplikací Microsoft Office

Aplikace sady Office přestane reagovat, můžete spustit nástroj Obnovení aplikací.

Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje Microsoft Office a potom klepněte na tlačítko Obnovení aplikací Microsoft Office.

Při spuštění nástroje Obnovení aplikací Office dialogovém Obnovení aplikací Microsoft Office zobrazí seznam aktuálně spuštěných aplikací sady Office. Spolu s názvem program je aktuální stav hlášeny Správce úloh.

Poznámka: Je uveden pouze jednu instanci programu, i když spuštění více instancí.

Dialogové okno Obnovení aplikací Microsoft Office obsahuje také následující tři tlačítka. V tomto článku jsou vysvětleny těchto tlačítek:
 • Obnovení aplikace
 • Ukončení aplikace
 • Zrušit

Tlačítko obnovení aplikace

Po klepnutí na tlačítko Obnovit aplikaci vynutí tato akce podstatě vybrané sady nezdaří a restartovat. Selhání, pomocí funkce obnovení programu může začít obnovit neuložená data. Po dokončení tyto postupy zotavení poskytuje nástroji Zasílání zpráv o chybách příležitost problém ohlásit. Při spuštění nástroje Zasílání zpráv o chybách aplikací, zobrazí se následující chybová zpráva, kde je program:
Microsoft Program došlo k problému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Jste pracovali informace mohou být ztraceny. Microsoft Program může pokusit obnovit.
Ohlaste tento problém společnosti Microsoft.

Tlačítko Ukončit aplikace

Klepnete-li Ukončit aplikace, vynutí tato akce vybraný program bez provedení jakékoli postupy zotavení nezdaří. Ovládací prvek je udělena nástroji Zasílání zpráv o chybách, která umožňuje problém ohlásit.

Tlačítko Storno

Když klepnete na tlačítko Storno, tato akce zavře dialogové okno Obnovení aplikací Microsoft Office a provedena žádná akce s programem, který neodpovídá. Není zobrazeno dialogové okno zasílání zpráv o Chybách aplikací.

Odkazy

Další informace o čtení Office zpráv o chybách aplikací podpisy klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
289508POSTUPY: Zobrazení identifikace chyby z nástroje Zasílání zpráv o chybách aplikací, pokud je aplikace neočekávaně ukončena (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o obnovení aplikací Office klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
292502OFFXP: Starší verze programů systému Office jsou uvedeny v nástroji Obnovení aplikací Microsoft Office

Vlastnosti

ID článku: 294933 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Access 2003
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtooltip kbhowtomaster KB294933 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294933

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com