Při volání Object Manager zavřít procedur a ObpInitKillMutant vlastněných, nové procesy nemůže být vytvořeno.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 294790 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Správce objektů volá proceduru zavřít a ObpInitKillMutant je uchována, zatímco jsou právě úchyty uzavřené v procesu vyčištění, nemůže být vytvořen nový procesy.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Aplikace může otevřít popisovač souboru, které lze dědit. Potom založí druhou aplikaci, zdědí popisovač. První aplikace pak odešle dolů I/O požadavek, která blokuje. Zatímco tento požadavek I/O čeká na vyřízení, tento podproces drží objekt uzamčení souboru. Druhá aplikace pak ukončí bez zavření její úchyt.

Objekt správce vyčistí tabulky úchyt. Při jeho získá tento sdílený popisovač, blokuje, čekání na uzamčení souboru objektu. Problém je, že je stisknuté ObpInitKillMutant. V systému probíhá v tomto stavu lze umožnit aplikace uživatelského režimu do přestat reagovat v systému. V tomto okamžiku nelze spustit žádné nové aplikace včetně Správce úloh a první aplikace drží zámek souboru objektu nelze ukončit.

Poznámka: je k dispozici pro systém Windows NT 4.0 podobných potíží. Informace v tomto naleznete v následujících tématech:

294306Windows NT 4.0 může přestat reagovat při ukončení procesu

Vlastnosti

ID článku: 294790 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbprogramming kbqfe kbwin2000presp2fix KB294790 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:294790

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com