Artikli ID: 293118 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

KOKKUVÕTE

Käesolev artikkel sisaldab üksikasjalikke juhiseid failide ja sätete ülekandmise viisardi kasutamiseks Microsoft Windows XP-s failide ja sätete ülekandmiseks vanast arvutist uude arvutisse.

Käesolev artikkel on mõeldud algajatele ja kesktasemel arvutikasutajatele.
Artiklis kirjeldatud juhiseid on lihtsam järgida, kui prindite artikli välja.

Failide ja sätete ülekandmise viisardi kasutamine Windows XP-s

Failide ja sätete ülekandmise viisardi abil saate Windows XP-s üle kanda näiteks Microsoft Internet Exploreri ja Microsoft Outlook Expressi sätteid. Samuti saate selle viisardi abil üle kanda töölauasätteid, kuvasätteid, sissehelistusühenduste andmeid ja muud tüüpi sätteid.

1. toiming: failide ja sätete toomine vanast arvutist

 1. Klõpsake vanas arvutis nuppu Start, valige käsk All Programs (Kõik programmid), käsk Accessories (Tarvikud) ja käsk System Tools (Süsteemiriistad) ning seejärel klõpsake käsku Files and Settings Transfer Wizard (Failide ja sätete ülekandmise viisard).
 2. Klõpsake dialoogiboksis Files and Settings Transfer Wizard (Failide ja sätete ülekandmise viisard) nuppu Next (Edasi) ja seejärel raadionuppu Old Computer (Vana arvuti).
 3. Klõpsake nuppu Next (Edasi) ja valige siis soovitud ülekandeviis, näiteks Floppy drive or other removable media (Diskett või muu irdkandja).
 4. Klõpsake nuppu Next (Edasi) ja valige ülekantavatele üksustele vastav suvand. Näiteks võite valida Settings only (Ainult sätted), Files only (Ainult failid) või Both files and settings (Nii failid kui ka sätted).
 5. Klõpsake kaks korda järjest nuppu Next (Edasi) ning oodake, kuni failide ja sätete ülekandmise viisard töötleb ülekantavaid üksusi.
 6. Klõpsake nuppu Valmis (Finish).

2. toiming: failide ja sätete ülekandmine uude arvutisse

 1. Klõpsake uues arvutis nuppu Start, valige käsk All Programs (Kõik programmid), käsk Accessories (Tarvikud) ja käsk System Tools (Süsteemiriistad) ning seejärel klõpsake käsku Files and Settings Transfer Wizard (Failide ja sätete ülekandmise viisard).
 2. Klõpsake dialoogiboksis Files and Settings Transfer Wizard (Failide ja sätete ülekandmise viisard) nuppu Next (Edasi) ja seejärel raadionuppu New Computer (Uus arvuti).
 3. Klõpsake nuppu Next (Edasi) ja seejärel märkige ruut I don?t need the Wizard Disk. I have already collected my files and settings from my old computer (Viisardiketast pole vaja. Olen failid ja sätted vanast arvutist juba kogunud).
 4. Klõpsake nuppu Next (Edasi) ja valige siis soovitud ülekandeviis, näiteks Floppy drive or other removable media (Diskett või muu irdkandja).

  Märkus. Peate valima sama ülekandeviisi, mille valisite vanas arvutis.
 5. Klõpsake nuppu Next (Edasi) ning oodake, kuni failide ja sätete ülekandmise viisard töötleb ülekantavaid üksusi.
 6. Klõpsake nuppu Valmis (Finish).

Atribuudid

Artikli ID: 293118 - Viimati läbi vaadatud: 24. aprill 2007 - Redaktsioon: 2.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbceip kbinfo kbexpertisebeginner kbhowto kbtshoot kbprb KB293118

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com