ID článku: 293118 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Článek poskytuje podrobný návod, jak pomocí Průvodce přenesením souborů a nastavení přenášet v systému Windows XP soubory a nastavení ze starého počítače do nového.

Tento článek je určený pro začátečníky až středně pokročilé uživatele.
Provedení popsaných postupů může být snadnější, pokud si článek nejprve vytisknete.

Použití Průvodce přenesením souborů a nastavení v systému Windows XP

Pomocí Průvodce přenesením souborů a nastavení můžete přenášet nastavení aplikací Microsoft Internet Explorer a Microsoft Outlook Express. Tohoto průvodce můžete také použít k přenášení nastavení plochy a zobrazení, vytáčeného připojení a dalších typů nastavení.

Krok 1: Získání souborů a nastavení ze starého počítače

 1. Ve starém počítači klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, na příkaz Příslušenství, na příkaz Systémové nástroje a potom klepněte na příkaz Průvodce přenesením souborů a nastavení.
 2. V dialogovém okně Průvodce přenesením souborů a nastavení klepněte na tlačítko Další a pak klepněte na přepínač Starý počítač.
 3. Klepněte na tlačítko Další a pak vyberte způsob přenesení, například Disketová jednotka nebo jiná vyměnitelná jednotka.
 4. Klepněte na tlačítko Další a pak klepněte na možnost odpovídající přenášeným položkám. Klepněte například na položku Pouze nastavení, Pouze soubory, nebo Nastavení i soubory.
 5. Klepněte dvakrát na tlačítko Další a pak počkejte, dokud Průvodce přenesením souborů a nastavení položky určené k přenosu nezpracuje.
 6. Klepněte na tlačítko Dokončit.

Krok 2: Přenesení souborů a nastavení do nového počítače

 1. V novém počítači klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, na příkaz Příslušenství, na příkaz Systémové nástroje a potom klepněte na příkaz Průvodce přenesením souborů a nastavení.
 2. V dialogovém okně Průvodce přenesením souborů a nastavení klepněte na tlačítko Další a pak klepněte na přepínač Nový počítač.
 3. Klepněte na tlačítko Další a pak zaškrtněte políčko Nepotřebuji disketu s průvodcem. Soubory a nastavení jsou již ze starého počítače shromážděny.
 4. Klepněte na tlačítko Další a pak vyberte způsob přenesení, například Disketová jednotka nebo jiná vyměnitelná jednotka.

  Poznámka: Je třeba vybrat stejný způsob přenesení jako ve starém počítači.
 5. Klepněte na tlačítko Další a pak počkejte, dokud Průvodce přenesením souborů a nastavení položky určené k přenosu nezpracuje.
 6. Klepněte na tlačítko Dokončit.

Vlastnosti

ID článku: 293118 - Poslední aktualizace: 18. dubna 2007 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbceip kbinfo kbexpertisebeginner kbhowto kbtshoot kbprb KB293118

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com