"Vybrať všetko" alebo "Vyberte Text s podobným formátovaním" príkazy nefungujú podľa očakávania v programe Word

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 292084 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď vyberiete text, ktorý má najmä štýl uplatnené, a potom kliknite buď Vyberte všetky v Štýly a formátovanie na pracovnej table alebo Vyberte Text s podobným formátovaním v kontextovej ponuke, sa zobrazí po kliknutí pravým tlačidlom myši vybratý text, program Microsoft Word vyberie všetky text obsahujúci že štýl, bez ohľadu na akékoľvek ďalšie formátovanie, ktoré môžu byť použili v texte.

PRICINA

Toto správanie je zámerné programu Microsoft Word. Program Word vyberie celý text v dokumente, ktorý obsahuje základný štýl vybranej text. Toto správanie sa vyskytuje, pretože slovo predpokladá, že chcete vykonať zmeny na všetok text v dokumente, ktorý obsahuje tento základný štýl. Preto sa slovo vyberie celý text v dokumente, ktorý obsahuje základný štýl vrátane text formátovaním dodatočné uplatňované nad týmto štýl.

Napríklad, keď vyberiete text, ktorý má štýl Nadpis 1 uplatňovať a potom kliknite na tlačidlo Vyberte všetky v Štýly a formátovanie na pracovnej table programu Word vyberie celý text v dokumente, ktorý má štýl Nadpis 1 --vrátane textu, ktorý má ďalšie formátovanie použité, ktorý používa alternatívny písma, farby, indenting, bolding, kurzíva, podčiarknutie a tak ďalej.

RIEŠENIE

Chcete obísť toto správanie, použite jeden z nasledujúcich metódy.

Metóda 1: Vyberte každý výskyt textu podržaním klávesu CTRL

Ak chcete zmeniť viaceré sekcie textu, podržte stlačený kláves CTRL, a potom vyberte každú časť textu, ktorý chcete zmeniť. Keď ste urobil Takže, uplatňovať zmeny formátovania, ktoré chcete.

POZNÁMKA: Word teraz umožňuje nesúvislých textu výbery.

Pre viac informácie o výbere textu, kliknite na tlačidlo Program Microsoft Word Pomocníka na pomoc ponuka, typu Vyberte text v kancelárii Asistent alebo Sprievodca odpoveďami a potom kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie zobrazte príslušné témy.

Pre ďalšie informácie Kliknutím na nasledujúce číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Základne:
275969 WD2002: Text nemožno vybrať nesúvislých s klávesnicou.

Metóda 2: Oddelene vybrať Text s podobným formátovaním

Vykonávať zmeny textu s podobné formátovanie, vyberte prvý výskyt formátovaného textu že chcete zmeniť. Potom použite jednu z nasledujúcich metód:
  • Kliknite pravým tlačidlom na vybratý text a potom kliknite na tlačidloVyberte Text s podobným formátovaním v kontextovej ponuke, zobrazí sa.
- alebo -
  1. V Štýly a formátovanie kliknite na položku Pracovná tabla Zobraziť a potom kliknite na Formátovanie pri používaní.

    Formát vybratého textu sa vyberajúVyberte formátovanie uplatňovať zoznam.
  2. Premiestňujte ukazovateľ myši ponad vybratej položky v Vyskladnenie formátovanie uplatňovať zoznam.
  3. Kliknite na šípku, zobrazenú vpravo od vybranej formát a potom kliknite na tlačidlo Vyberte všetky nInštancie, kde n udáva číslo prípady formátovania vyskytuje v dokumente.

DALSIE INFORMACIE

POZNÁMKA: Ak vyberiete text, ktorý má základný štýl použiť spolu s dodatočné formátovanie a potom kliknite na položku buď Vyberte všetky v Štýly a formátovanie na pracovnej table alebo Vyberte Text s podobným formátovanímWord vyberie len text, ktorý obsahuje dodatočné formátovania.

Napríklad, keď ste Vyberte text, ktorý má štýl Nadpis 1 a červená farba uplatňuje, a potom kliknite na tlačidlo Vyberte všetky v Štýly a formátovanie na pracovnej table programu Word vyberie celý text v dokumente, ktorý má štýl Nadpis 1 a farba červená uplatňovať. Program Word nemá nie Vyberte text v dokumente, ktorý má štýl Nadpis 1, ale nemá mať farba červená nepoužijú.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 292084 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Word 2003
Kľúčové slová: 
kbprb kbmt KB292084 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:292084

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com