"Vybrat vše" nebo "Vybrat Text s podobným formátováním" příkazy nefungují očekávaným způsobem v aplikaci Word

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 292084 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Když vyberete text, který má určitý styl použit, a klepněte buď na tlačítko Vybrat vše v Styly a formátování podokno úloh nebo Vybrat Text s podobným formátováním v místní nabídce, Zobrazí se po klepnutí pravým tlačítkem myši na vybraný text, aplikace Microsoft Word vybere všechny text obsahující tento styl, bez ohledu na jakékoli další formátování, které mohou být textu použito.

Příčina

Toto chování je záměrné aplikace Microsoft Word. Vybere aplikace Word veškerý text v dokumentu, který obsahuje základní styl vybraného text. K tomuto chování dochází, protože aplikace Word předpokládá, že chcete provést změny veškerý text v dokumentu, který obsahuje tento základní styl. Proto aplikace Word Vybere celý text v dokumentu, který obsahuje základní styl včetně textu, který má další formátování použité v této styl.

Například, když vyberete text, který má styl Nadpis 1 použít a klepněte na tlačítko Vybrat vše v Styly a formátování podokno úloh, aplikace Word Vybere celý text v dokumentu, který byl použit styl Nadpis 1 --včetně textu, který má další formátování používající alternativní písma, barvy, odsazení, tučné, kurzíva, podtržení a tak dále.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metody.

Metoda 1: Vyberte každou instanci Text tak, že podržíte klávesu CTRL

Chcete-li změny provést ve více částech textu, podržte stisknutou klávesu CTRL, a Vyberte každou část textu, který chcete změnit. Po dokončení Ano použijte změny formátování, které chcete.

POZNÁMKA:: Aplikace Word nyní umožňuje nesouvislých textu výběry.

Další informace informace o výběru textu, klepněte na tlačítko Nápověda pro Microsoft Word v Nápověda Nabídka Typ Vyberte text v kanceláři Pomocník nebo Průvodce odpověďmi a potom klepněte na tlačítko Hledání Zobrazit témata vrácena.

Další informace znalostní báze znalostí Microsoft Číselná soustava:
275969 WD2002: Nelze vybrat nesouvislých Text pomocí klávesnice.

Metoda 2: Samostatně vyberte Text s podobným formátováním

Chcete-li změnit celý text s podobné formátování, vyberte první výskyt formátovaný text Chcete změnit. Poté použijte některou z následujících metod:
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na vybraný text a klepněte na tlačítkoVybrat Text s podobným formátováním v místní nabídce, Zobrazí se.
- nebo -
  1. V Styly a formátování podokno úloh, klepněte Zobrazit pole a pak klepněte na tlačítko Použité formátování.

    Formát vybraného textu by měla být vybránaVyberte formátování seznam.
  2. Přesuňte ukazatel myši na vybranou položku v Vyskladnění formátování seznam.
  3. Klepněte na šipku, která se zobrazí napravo od vybraného Formát a potom klepněte na tlačítko Vybrat vše nInstance, kde n označuje číslo instance formátování dochází v dokumentu.

Další informace

POZNÁMKA:: Pokud vyberete text, který má základní stylem spolu s Další formátování a klepněte buď na Vybrat vše v Styly a formátování podokno úloh nebo Vybrat Text s podobným formátovánímAplikace Word vybere pouze text, který obsahuje další formátování.

Například, pokud je Vyberte text, který má styl Nadpis 1 a červená barva použita, a pak Klepněte na tlačítko Vybrat vše v Styly a formátování podokno úloh, aplikace Word Vybere celý text v dokumentu, který má styl Nadpis 1 a červenou barvu použít. Word nemá není Vyberte text v dokumentu, který má styl Nadpis 1, ale mít červenou barvu nepoužije.

Vlastnosti

ID článku: 292084 - Poslední aktualizace: 12. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbprb kbmt KB292084 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:292084

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com