Urządzenia systemowe pokój Lync nie można zalogować się automatycznie, kiedy użytkownik uruchamia urządzenie

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2920614 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że Microsoft Lync pokój System (LRS) został wdrożony w organizacji. System pomieszczeń Lync użytkownika w organizacji zostanie uruchomiony ponownie. W tej sytuacji LRS jest zablokowany i użytkownik jest monitowany o wprowadzenie hasła na konsoli LRS. Jednak system nie można jej odblokować za pomocą hasła lub hasła administratora. Do korzystania z urządzenia LRS, administrator musi przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych, a następnie wprowadź hasło.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ klucz produktu oprogramowania LRS jest automatycznie odnawiana w trybie realizacji. Ten klucz nie jest zachowywane przez filtr Enhanced napisać systemu. Tak więc,CryptUnprotectDataAPI nie powiedzie się. Następnie kod LRS ignoruje błędy błąd podczas odszyfrowywania i tworzy wartości puste hasło użytkownika localLRS i hasło programu Lync 2013. Dlatego oba hasła są tracone, a urządzenia LRS nie może automatycznie zarejestrować.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującą aktualizację:
2920616 Opis aktualizacji programu Lync System pomieszczeń: stycznia 2014

UwagaAktualizacja zapobiega utraty hasła, ale nie można odzyskać zapomniane hasło. W związku z tym gdy występuje ten problem, administrator musi restoreLRS do ustawień fabrycznych, a następnie zainstaluj aktualizację.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2920614 - Ostatnia weryfikacja: 18 marca 2014 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Lync Room System
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2920614 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2920614

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com