Popis funkciu 4 GB RAM ladenie a parameter Physical Address Extension

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 291988 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok obsahuje zoznamy zdroje, ktoré vám pomôžu použiť RAM 4 GB (GB) Funkcia pamäte (RAM) Tuning predtým známy ako 4GT pamäte RAM a parameter fyzickú adresu rozšírenie (PAE).

DALSIE INFORMACIE

Virtuálnej pamäte v systéme Windows 32-bitové operačné systémy

Predtým, ako budete snažiť pochopiť, ako 4 GB RAM pamäť (RAM) Tuning funkcia a fyzickú adresu rozšírenie (PAE) parameter zmeniť alokácia pamäte, je užitočné preskúmať, ako virtuálna pamäť funguje v systéme Windows 32-bitové operačné systémy. Podrobný popis o ako virtuálna pamäť funguje v systéme Windows 32-bitové operačné systémy, webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Správa pamäte 101
http://blogs.technet.com/askperf/Archive/2007/02/23/Memory-Management-101.aspx

Parameter 3 GB

V 32-bitových verziách systému Windows, / 3 GB Parameter umožňuje RAM 4 GB (GB) pamäť (RAM) ladenie, funkcia, ktorá zväčší virtuálnych adries používateľského režimu priestor na 3 GB a obmedzuje súčasti režimu jadra zostávajúcich 1 GB.

Podrobný popis týchto / 3 GB parameter, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Správa pamäte - Demystifying 3 GB
http://blogs.technet.com/askperf/Archive/2007/03/23/Memory-Management-demystifying-3gb.aspx
Popis / 3 GB parameter, subparameters a operačný systém podpory, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Windows Driver Kit: Ovládač vývojové nástroje: 3 GB
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ms791558.aspx
Poznámka Windows Vista a novšie verzie systému Windows, použite IncreaseUserVA prvok v BCDEdit. Ďalšie informácie o možnosti zavedenia BCD v systéme Windows Vista a novšie verzie systému Windows, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/aa906217.aspx

Parameter PAE

The / PAE Parameter umožňuje fyzickú adresu rozšírenie (PAE). Tento parameter nasmeruje načítanie PAE verzia Windows jadra systému. PAE je adresovania stratégie, ktoré používa stránku preklad hierarchie umožniť systémy, ktoré majú 32-bitové adresovanie adresovať viac ako 4 GB fyzickej pamäte.

Popis / PAE parameter, subparameters a operačný systém podpory, nájdete na nasledovných webových lokalitách spoločnosti Microsoft:
Windows Driver Kit: Ovládač vývojové nástroje: PAE
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ms791485.aspx
Physical Address Extension - pamäte PAE a Windows
http://www.Microsoft.com/whdc/System/Platform/server/PAE/PAEdrv.mspx
Operačné systémy a podporu PAE
http://www.Microsoft.com/whdc/System/Platform/server/PAE/pae_os.mspx
Upozornenie Microsoft podporuje používanie / 3 GB Parameter v systéme Windows Server 2003, Standard Edition v prostredí výroby na použitie pre službu Active Directory. Pre iné aplikácie Microsoft podporuje používanie / 3 GB Parameter v Windows Server 2003, Standard Edition len v prostredí výroby ak žiadosť dodávateľa bol testovaný v tomto prostredí a ak predávajúci je ochotný podporu zákazníka, kto používa túto funkciu. Program Microsoft Exchange Server 2003 a Microsoft SQL Server 2000 a / 3 GB funkcie sú podporované v prostredí výroby. Požiadajte dodávateľa pre viac informácií o ich uplatňovanie. The / 3 GB Parameter môže spôsobiť niektoré aplikácie majú mať problémy, ktoré sú spojené s adresu závislostí alebo k zníženiu jadra priestor. S výnimkou prípadov, ktoré sú tu popísané / 3 GB Parameter v systéme Windows Server 2003, Standard Edition je len za rozvoj a testovanie.

Poznámka The / 3 GB Parameter by mohlo viesť k zdrojov hladovania služby Active Directory, keď zapnete parameter na serveri Exchange.

The / PAE Parameter umožňuje vývojárom vykonávať podobné testovanie ovládačov zariadení postúpení 64-bitové adresy na komponenty v režime jadra. Táto funkcia je známa ako fyzickej adresy rozšírenie (PAE), a to nemusí fungovať na všetkých čipové súpravy. Sú všetky adresy, ktoré sú viac ako 32 bitov garantované do práce pomocou /nolowmem Parameter zo súboru Boot.ini, ktorý vyradí nižšia 4 GB pamäť.

Dôležité Tieto konfigurácie nie sú podporované v systéme Microsoft Windows 2000 Profesionálne a systém Windows 2000 Server. Tieto konfigurácie sú k dispozícii len pre testovanie. Nepoužívajte tieto parametre v prostredí výroby Ak používate systém Windows 2000 Professional alebo Windows 2000 Server.

S týmito výrobkami a 4 GB RAM Tuning funkcia umožňuje 3 GB priestoru používateľskom režime pamäte pre programy používať. Túto funkciu môžete rozšíriť rozsah virtuálnych adries používateľského režimu pamäte od 0x0000000 cez 0xBFFFFFF (rozsah adries používateľského režimu je zvyčajne od 0x0000000 cez 0x7FFFFFFF). Rozsah pamäte, ktorá je k dispozícii pre komponenty v režime jadra zmenší z 0x80000000 0xFFFFFFFF na 0xC0000000-0xFFFFFFFF. Neodporúčame používať túto funkciu v systéme Windows Server 2003, Standard Edition v prostredí výroby.

Použitie / 3 GB Parameter zo súboru Boot.ini spolu so systémom Windows 2000 Professional alebo s Windows 2000 Server môže poskytnúť vzhľad rozsahu 3 GB pamäte používateľského režimu. Avšak pamäť z 0x80000000 prostredníctvom 0xBFFFFFFF nie je použiteľné. Pretože komponenty v režime jadra sú teraz obmedzené na rozsah pamäte 0xC0000000 prostredníctvom 0xFFFFFFF, vývojári otestovať komponenty v režime jadra.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o / 3 GB a / PAE parametre a o tom, ako optimalizovať alokácia pamäte, nájdete na nasledovných webových lokalitách spoločnosti Microsoft:
Vymieňať Server 2003: Ako nastaviť prepínač/spustení 3 GB v systéme Windows
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/bb124810.aspx
4 GB ladenie
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/bb613473 (VS.85) .aspx
Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
815372Ako na optimalizáciu využitia pamäte Exchange Server 2003
283037 Podpora veľkých pamäte je k dispozícii v systéme Windows Server 2003 a Windows 2000
171793 Informácie o použití aplikácie 4GT pamäte RAM

Vlastnosti

ID článku: 291988 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbexpertiseadvanced kbresolve kbproductlink kbappdev kbinfo kbpae kbperformance w2000apps w2000perf kbmt KB291988 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:291988

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com