Port dostupnosť vydať pri evakuácii hostiteľa v System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2916613 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Počas hostiteľa evakuácie v Microsoft System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager, umiestnenie proces môže nájsť žiadne vhodné hostitelia živej migrácie virtuálny stroj. V tejto situácii, môžete dostávať jedným alebo viacerými z nasledovných chybových hlásení:

23806 - Všetky dostupné porty na rozšírenie prepínač <Name>použili.</Name>

23808 - Všetky dostupné porty na port profile <Name>použili.</Name>

Tento problém ovplyvňuje rozšírenie Prepnutie užívateľov iba (väčšinou Cisco-based) keď sa používajú takmer všetky porty na rozšírenie prepínač alebo port profilu.


Príčina

Evakuácia hostiteľa predstavuje osobitný prípad pre umiestnenie procesu. Počas živej migrácie, prepínač rozšírenie prístavov by sa mali opätovne a novú požiadavku by nebolo možné vytvoriť.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
  1. Zvýšenie maximálneho počtu dostupných portov na prepínač extensions a profily prístavu. By mala existovať aspoň jeden dostupných portov pre každý virtuálny stroj.
  2. Manuálne žiť-migrácia virtuálnych strojov, ktoré sú pomocou prepínača rozšírenia. Urobiť tento jeden virtuálny stroj času, než si dať hostiteľa do režimu údržby.

Vlastnosti

ID článku: 2916613 - Posledná kontrola: 21. decembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager
Kľúčové slová: 
kbmt KB2916613 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2916613

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com