Stisknutím klávesy Windows Logo Key způsobuje zavěsit s háčkem Windows Deník

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 291362 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud spustíte program nainstaluje zavěšení deník (WH_JOURNALRECORD) s volání SetWindowsHookEx a stiskněte klávesu s logem Windows, počítač může přestat reagovat (zablokuje se) a může generovat chybu v Kernel32.

Příčina

Toto chování je způsobeno problém v User.exe. Při stisknutí klávesy Windows Logo User.exe zruší ukládání do deníku, které výsledky interní proměnná nastavena na hodnotu null. Problém je, že User.exe okamžitě pokusí zrušit stejné proměnné po byla nastavena na hodnotu null.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je však určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Potřebujete-li odstranit tento problém, obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Version   Size   File name  Operating system
  ---------------------------------------------------------------------
  5/10/2001 1:29pm 4.10.0.2001 549,664 User.exe  Windows 98
  5/10/2001 1:31pm 4.10.0.2001  55,296 User32.dll Windows 98
  4/19/2001 8:33am 4.10.0.2231 549,792 User.exe  Windows 98
                            Second Edition
  4/19/2001 8:36am 4.10.0.2231  55,296 User32.dll Windows 98 
                            Second Edition
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o opravách hotfix pro systémy Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
206071Obecné informace o hotfixech pro systémy Windows 98 a Windows 98 Druhé vydání

Vlastnosti

ID článku: 291362 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbenv kbfix kbprb kbqfe KB291362 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:291362

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com