Jak v aplikaci Excel klepněte na tlačítko Možnosti automatického vyplnění

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 291359 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Po vyplnění dat podle sousedících buněk přetažením úchytu v aplikaci Microsoft ExcelMožnosti automatického vyplnění Zobrazí se tlačítko pod a vpravo od vyplněného výběru. Po klepnutí Možnosti automatického vyplnění Zobrazí se tlačítko, seznam možností, který Umožňuje zvolit, zda chcete vyplnit buňky s textem nebo daty a též na Zahrnout formátování původního výběru, nebo chcete-li zkopírovat pouze formát.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Obrázek možnosti automatického vyplnění seznamu s "Kopírovat"vybrané buňky.
Na Možnosti automatického vyplnění je-li zobrazeno tlačítko Po výběru Automatické vyplňování možnost Série Dialogové okno. Chcete-li zobrazit Série Dialogové okno, použijte jednu z následujících postupů podle používané verze aplikace Excel, které jsou spuštěny:
  • V aplikaci Microsoft Office Excel 2007 a Excel 2010, klepněteDomovská stránka kartu a potom klepněte na tlačítko Výplň v Úpravy skupina.
  • V aplikaci Microsoft Office Excel 2003 a v dřívějších verzích aplikace Excel přejděte na příkazVýplň na Upravit nabídka a potom klepněte na tlačítko Série.
Na dostupné možnosti závisí na typu obsahu v buňkách (text nebo čísla) a formát data. Lze použít Série příkaz Najít Automatické vyplňování možnost a Další možnosti.

Další informace

Možnosti automatického vyplnění seznamu zobrazíte klepnutím Možnosti automatického vyplnění tlačítko. Seznam možností se liší podle typu dat: text a vzorce, čísla, měsíce, dny v týdnu a datum. Úplný seznam možností, které mohou k dispozici je následující:
Kopírování buněk
Vyplnit řady
Pouze vyplnit formáty
Vyplnit bez formátování
Vyplnit dny
Vyplnit pracovní dny
Vyplnit měsíce
Vyplnit roky
Stejné osm možností jsou zahrnuty také v místní nabídce které se zobrazí po klepnutí pravým tlačítkem myši a přetažením vyplňovacího úchytu do sousedních buněk. Na Možnosti automatického vyplnění Při použití není zobrazeno tlačítko Tato metoda.

Odkazy

Další informace o použití různých typů smart značky, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
291357Použití tlačítka Možnosti automatických oprav v aplikaci Excel
291358 Použití tlačítka Možnosti vložení v aplikaci Excel
291361 Jak používat tlačítko Možnosti kontroly chyb v aplikaci Excel 2002 a Excel 2003
291363 Použití tlačítka "Vložit možnosti" v aplikaci Excel 2002 a Excel 2003

Vlastnosti

ID článku: 291359 - Poslední aktualizace: 9. dubna 2013 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2010
Klíčová slova: 
kbexpertisebeginner kbgraphxlinkcritical kbhowto kbinfo kbmt KB291359 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 291359

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com