Identifikácia 101 a identifikácia udalosti 1000 správ sa môže zobraziť, keď presmerovanie priečinka je nastavený s skupinovej politiky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 291087 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Nasledujúce hlásenia Event ID 1000 a Event ID 101 môže byť prihlásený uplatňovanie prihlásiť keď presmerovanie priečinka komponentu skupiny Je nastavenie politiky:
Typ udalosti: chyba
Udalosť chyby Zdroj: Userenv
Event Category: žiadna
Identifikácia: 1000
Dátum: Dátum
Čas: čas
Užívateľ: Nt Authority\System
Počítač: Názov_počítača
Popis: Rozšírenie politiky skupiny klientske priečinok Presmerovanie bolo prešla vlajok (0) a vráti kódexu zlyhanie stav (1307).
Typ udalosti: chyba
Zdroj udalosti: priečinok Presmerovanie
Event Category: Žiadna Identifikácia: 101
Dátum: dátum
Čas: čas
Užívateľ: doména\používateľ
Počítač: názov_počítača
Popis: Sa nepodarilo vykonať presmerovanie priečinka pracovnej plochy. Nové adresáre v presmerovanom priečinku sa nepodarilo vytvoriť. Priečinok je nakonfigurovaný na presmerované do zdieľaného priečinka \\Computername\Redirected, konečné rozšírenej cestu bol zdieľaný priečinok \\Computername\Redirected. Nasledujúce Vyskytla sa chyba: Táto zábezpeka ID nesmie byť pridelené ako vlastníka tohto objekt.

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť pri použití politiky skupiny nastavenie jeho súčasť, presmerovanie priečinka. Skupinová politika má možnosť nastaviť Priečinok presmerovanie zložky ako Basic, Spresniť alebo žiadny. Na Cieľové karte, ak kliknete na Základné nastavenie, a potom podľa Nastavenie, kliknutím vyberte Udeliť používateľovi výhradné práva na názov priečinka začiarkavacie políčko, presmerovanie priečinka komponentu je neúspešné a udalosť správy je možné zobraziť.

RIESENIE

Ak chcete tento problém vyriešiť:
  1. Načítať vhodné modulu Skupinová politika z domény.
  2. Kliknite na položku Konfigurácia používateľa, kliknite na tlačidlo Nastavenie systému Windows, a potom kliknite na tlačidlo Presmerovanie priečinka.
  3. Kliknite pravým tlačidlom na príslušnej zložky presmerovanie priečinka, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  4. Kliknite na Základné nastavenie v Cieľové kartu, a potom podľa Nastavenie, kliknutím zrušte začiarknutie políčka Udeliť používateľovi výhradné práva pre názov priečinka začiarkavacie políčko.
  5. Uložiť nastavenia a potom ukončite.

STAV

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Vlastnosti

ID článku: 291087 - Posledná kontrola: 29. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB291087 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:291087

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com