Ako importovať a exportovať textové údaje pomocou programu Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 290859 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pre Microsoft Outlook 98 verziu tohto článku, pozri 179556.
Pre Microsoft Outlook 2000 verziu tohto článku, pozri 243476.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje použitie sprievodcu importom a exportom textové údaje v programe Microsoft Outlook importovať a exportovať údaje z programu Outlook do textového súboru.

Pomocou textového súboru je užitočné, keď Konvertory s Outlook donot priamo zodpovedajú formátom údajov, ktoré chcete importovať. Väčšina programov môžete exportovať a importovať textové súbory, takže môžete často používate textový súbor ako spoločný formát súboru pre export a import údajov.

Ďalšie informácie

Outlook Import a Export Wizard môže importovať a exportovať followingtypes textové údaje:
 • Hodnoty oddelené súbor s hodnotami oddelenými čiarkou (systém MS-DOS)
 • Hodnoty oddelené súbor s hodnotami oddelenými čiarkou (Windows)
 • Oddelené tabulátorom (systém MS-DOS) hodnoty
 • Oddelené tabulátorom Values (Windows)

Systému MS-DOS alebo systému Microsoft Windows

Ste mali urobiť rozhodnutie použiť systém MS-DOS alebo Windows konvertor založené textových znakov použitá vo vašich údajoch. ASCII je znaková sada usedby mnohé programy systému MS-DOS, a ANSI tabuľka znakov používaná v mnohých Windowsprograms. Hlavný rozdiel medzi ASCII a ANSI sú Horné 128characters; Dolné 128 znakov sú rovnaké. Horné 128 charactersare často označovaná ako znaky s diakritikou. ASCII rozšíriť charactersinclude čiary kreslenie znakov pri ANSI rozšírené znaky includeinternational znakov a publikovanie symboly.

Oddeľovač tabulátor alebo čiarka

Znak slúžiaci na oddelenie alebo oddeľujú každú pole údajov určuje Ak používate čiarku alebo záložke oddelená konvertor. Ak vaše údaje otvoriť v programe Microsoft Word 97 a čiarky medzi jednotlivé polia, vaše dáta sú oddelené súbor s hodnotami oddelenými čiarkou (CSV). Ak vidíte medzeru medzi polia, vaše dáta sú buď oddelené tabulátorom, alebo používa pevná šírka poľa. Oddelené tabulátorom konvertor programu Outlook vyhľadáva znak tabulátora medzi poľami. V programe Word 97, môžete vybrať možnosť Zobraziť alebo skryť ; asarrows, ktoré poukazujú na pravej strane sa zobrazia karty a priestor znaky sa zobrazujú ako malé bodky.

Poznámka: uložiť súbor ako dokument programu Microsoft Word pretože program Word používa iný formát súboru.

Než sa pokúsite importovať údaje z textového súboru, je potrebné toinspect zázname hlavičky uistiť, že položky uložené v texte filematch Outlook vnútorné názvy. Záznam hlavičky je prvý záznam v súbore textu. Definuje spôsob usporiadania údajov. Ak thesefields sa nezhodujú, údaje sa neimportujú.

Zistiť, čo štandard Outlook sú názvy polí si môže generovať asample z týchto polí v programe Outlook.

Ako generovať vzorka polia programu Outlook

Skôr ako budete upravovať zdroj údajov, môže byť užitočné vytvoriť sampleof polia, ktoré sa používajú v programe Outlook. Postupujte takto:

Microsoft Outlook 2010:
 1. Ak je prítomné, odstrániť aktuálne binárne priradenie súboru, "Comma Separated Values (Windows) .adr," ktorý sa nachádza v priečinku priečinok Windows\Application údaje. Po odstránení tohto súboru, súbor je prestavaný.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši priečinok programu Outlook, ktorý chcete použiť, a potom kliknite na tlačidlo nový priečinok v kontextovej ponuke.
 3. Kliknite na súborov kartu, a potom vybertepožadované možnosti.
 4. Vyberte Advanced na navigačnej table (ľavá tabla).
 5. V Export oddiel, kliknite na tlačidlo Export tlačidlo.
 6. Kliknite na položku exportovať do súborua potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 7. V vytvoriť súbor typukliknite na položku Hodnoty oddelené súbor s hodnotami oddelenými čiarkou (systém Windows)a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 8. V zozname Vyberte súbor na exportovanie z: kliknutím vyberte priečinok, ktorý ste vytvorili v kroku 2, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 9. V xportovaný súbor uložiť ako rámček, zadajte názov pre súbor a potom klikniteľudia vyberte priečinok na uloženie súboru.
 10. Kliknite na tlačidlo OK na uloženie exportovaného súboru, kliknite na tlačidlo ďaleja potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.
Pre Microsoft Outlook 2007 a Microsoft Outlook 2003:
 1. Ak je prítomné, odstrániť aktuálne binárne priradenie súboru, "Comma Separated Values (Windows) .adr" umiestnený v priečinku priečinok Windows\Application. Tento postup obnovuje súbor.
 2. V ponuke Zobraziť kliknite na položku Zoznam priečinkov ak to nie je zobrazená.
 3. V zozname priečinkov kliknite pravým tlačidlom myši priečinok programu Outlook, ktorý chcete použiť, a potom v kontextovej ponuke kliknite na položku Nový priečinok .
 4. Dať tento dočasný priečinok popisný názov a potom kliknite na tlačidlo OK. Tento priečinok môžete odstrániť po polia ukážkový súbor je vytvorený.
 5. V ponuke súbor kliknite na položku Import a Export.
 6. Kliknite na položku exportovať do súborua potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 7. V vytvoriť súbor typukliknite na položku Hodnoty oddelené súbor s hodnotami oddelenými čiarkou (systém Windows)a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 8. V vybrať súbor na exportovanie z:, kliknutím vyberte priečinok, ktorý ste vytvorili v kroku 2, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 9. V Exportovaný súbor uložiť ako, zadajte názov súboru a kliknite na tlačidlo Prehľadávať vyberte priečinok na uloženie súboru v.
 10. Kliknite na tlačidlo OK chcete uložiť exportovaný súbor, kliknite na tlačidlo ďaleja potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.
Výsledný súbor hodnôt oddelených súbor s hodnotami oddelenými čiarkou obsahuje polia, ktoré Outlookuses pre priečinok, ktorý ste vybrali. Opakujte podľa potreby pre každý typ údajov, ktorý chcete importovať. Kým ste sa zoznámili s Outlook pole menovky, na vedomie, že presné hláskovanie je potrebné. Napríklad pri definovaní adresy elektronickej pošty, program Outlook použije pravopis, "e-mail" (bez úvodzoviek).

Ako importovať údaje

Ak chcete importovať údaje z textového súboru, postupujte nasledovne:

Pre program Outlook 2010:
 1. Kliknite na súborov kartu, a potom vyberteotvorené.
 2. Vyberte položkuimportovať.
 3. V Vyberte akciu zoznam, kliknite na položku importovať z iného programu alebo súborua potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 4. V zozname Vyberte typ súboru na importovanie z kliknite na typ súboru, ktorý zodpovedá vašich údajov a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 5. V súbor na Import rámček, zadajte cestu a názov súboru, ktorú chcete importovať, alebo kliknite na ľudia vyhľadajte súbor a potom kliknite na tlačidloďalej.
 6. V Vyberte cieľovú zložku zoznam, kliknite na priečinok, ktorý chcete importovať, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 7. Potvrdenie správnosti cieľový priečinok, a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.
Program Outlook 2007 a Outlook 2003:
 1. V ponuke súbor kliknite na položku Import a Export.
 2. V Vybrať akciukliknite na položku importovať z iného programu alebo súborua potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 3. V Vyberte typ súboru na importovanie zkliknite na typ súboru, ktorý zodpovedá vašich údajov a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 4. Súbor na Importzadajte cestu a názov súboru, ktorý chcete importovať, alebo kliknite na tlačidlo Prehľadávať prejdite na súbor a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 5. Vyberte cieľový priečinok, kliknite na priečinok, ktorý chcete importovať, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 6. Potvrdenie správnosti cieľový priečinok, a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.

Ako exportovať textové údaje

Ak chcete exportovať textové údaje, postupujte nasledovne:

Pre program Outlook 2010:
 1. Kliknite na súborov kartu, a potom vybertepožadované možnosti.
 2. Vyberte Advanced na navigačnej table (ľavá tabla).
 3. V Export oddiel, kliknite na tlačidlo Export tlačidlo.
 4. V Vyberte akciu zoznam, kliknite na položku exportovať do súborua potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 5. V vytvoriť súbor typu zoznam, kliknutím vyberte formát súboru, ktorý chcete exportovať, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 6. V zozname Vyberte súbor na exportovanie z:kliknite na priečinok, ktorý chcete exportovať, a potom kliknite na tlačidloďalej.
 7. V xportovaný súbor uložiť ako zadajte cestu a názov súboru pre súbor že vývozu, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 8. Potvrďte akciu, a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.
Program Outlook 2007 a Outlook 2003:
 1. V ponuke súbor kliknite na položku Import a Export.
 2. V Vybrať akciukliknite na položku exportovať do súborua potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 3. V vytvoriť súbor typu, kliknutím vyberte formát súboru, ktorý chcete exportovať, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 4. V vybrať súbor na exportovanie z:, kliknite na priečinok, ktorú chcete exportovať, a potom kliknite budúci.
 5. V Exportovaný súbor uložiť akozadajte cestu a názov súboru pre súbor že vývozu, a potom kliknite na tlačidlo ďalej.
 6. Potvrďte akciu, a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.

Vlastnosti

ID článku: 290859 - Posledná kontrola: 16. novembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmigrate kbmt KB290859 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 290859

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com