Informácie pre správcov o funkciách zabezpečenia e-mailu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 290499 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ako správca môžete prispôsobiť funkcie zabezpečenia v programe Outlook 2002. Tento článok sumarizuje tieto funkcie, naznačuje, ako sa im prispôsobiť a poskytuje odkazy na ďalšiu dokumentáciu.

DALSIE INFORMACIE

Prehľad ochranných prvkov

Funkcie zabezpečenia e-mailu program Microsoft Outlook 2002 poskytnúť ďalšie úrovne ochrany proti škodlivým e-mailových správ. Funkcie zabezpečenia, ktoré sú zahrnuté v programe Outlook 2002 možno rozdeliť do nasledujúcich troch odlišných častí:
  • Blokuje potenciálne nebezpečné prílohy
  • Potvrdenie programový prístup k e-mailovej adresy
  • Potvrdenie o automatické odosielanie e-mailových správ
Ďalšie informácie o tom, ako program Outlook požaduje potvrdenie programový prístup k e-mailu adresy a potvrdenie automaticky odošle e-mailových správ, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
290498Dostanete varovné správy, keď použijete doplnok tretej strany alebo vlastné riešenia v programe Outlook 2002

Nájdete v témach "Spravovanie programu Outlook Security" v programe Microsoft Office Resource Kit pre viac informácií o tom, ako prispôsobiť funkcie zabezpečenia e-mailu programu Outlook. "Spravovanie programu Outlook Security" témy v súprave Office Resource Kit nájdete prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Spravovanie zabezpečenia programu Outlook

Ako prispôsobiť nastavenia zabezpečenia

Scenár č.1

Možno budete musieť poskytnúť konkrétnych používateľov servera Microsoft Exchange Server prístup k typu súboru, ktorý spoločne odosiela v rámci spoločnosti.

Scenár č.2

Budete musieť poskytnúť iné programy plný prístup k programu Outlook pre e-mailové adresy alebo e-mailom správu odoslať funkčnosť. Príkladom je počítač, ktorá automaticky odosiela sa e-mailové správy konkrétnym užívateľom v konkrétny deň alebo po otváracie hodiny. Vyhnúť sa s niekým na manuálne povoliť prístup programu, môžete upraviť program Outlook umožní iným programom získavať prístup k e-mailovej adresy prístupné a automatické odosielanie e-mailových správ.

Ak chcete nakonfigurovať program Outlook 2002 pre spomenuté scenáre, Exchange Server prostredie je potrebné. Aby ste mohli prispôsobiť nastavenia zabezpečenia pre rôznych používateľov servera Exchange bola vyvinutá balíka Outlook E-mail Security správcu. Outlook E-mail Security správca balík obsahuje dokument (Readme.doc), ktorý vysvetľuje, ako prispôsobiť a použiť vlastné nastavenie zabezpečenia programu Outlook. Balík správcu zabezpečenia programu Outlook E-mail (Admpack.exe) môžete nainštalovať z jedného z nasledovných umiestnení:
  • Z lokality Microsoft Office Resource Kit Web. Získavať Microsoft Office Resource Kit nájdete nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
    Office XP Resource Kit domovská
  • Z balíka Microsoft Office XP Enterprise CD. To sa nachádza v nasledovnom priečinku:

    \Ork\Files\Pfiles\Orktools\Ork10\Tools\Admpack

Poznámka Predtým k dispozícii správcu balíka zahrnúť formulár s stavať číslo 1802.4. Nové balík zabezpečenia správca programu Outlook 2002 a Outlook 2003 bezpečnostný správca balík obsahuje formulár s stavať číslo 1802.5. Ak používate program Outlook 2002 alebo Microsoft Office Outlook 2003 v poštovej schránke programu Microsoft Exchange 2000 Server alebo poštová schránka programu Microsoft Exchange Server 2003, musíte použiť novú formu (1802.5) v verejný priečinok nastavenia zabezpečenia. Ak používate starej forme (1802.4), správca kontroluje nastavenia nie replikovať klientov programu Outlook 2002 a Outlook 2003.

Poznámka Priečinku Outlook Security Settings musí byť k dispozícii na klientskych počítačoch po celú dobu. Programy, ktoré sa spoliehajú na vlastné nastavenia zabezpečenia môžu obnoviť predvolené nastavenie zabezpečenia ak priečinku Outlook Security Settings sa stane nedostupným. Ďalšie informácie nájdete v súbore Readme.doc, sú zahrnuté v balíku správcu.

Scenár 3

Možno budete musieť poskytnúť Exchange Server používateľom prístup k typu súboru, ktorý je bežne odoslané alebo prijaté.

môžeš Konfigurácia Microsoft Windows Registry nastavenie umožní používateľovi prístup k špecifických obmedzených typov súborov.

Vlastnosti

ID článku: 290499 - Posledná kontrola: 6. mája 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB290499 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:290499

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com