"Nombre de usuario\dominio" Exchange Server 2013 ortamında OWA ve TZT oturum açma sayfaları İspanyolca sürümünde beklenmedik biçimde görüntülenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2895678 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Outlook Web App oturum açma veya Exchange Yönetim Merkezi (TZT) oturum açma sayfası bir Microsoft Exchange Server 2013 ortamında İspanyolca olarak görüntülendiğinde, kullanıcı adı için etiket olanNombre de usuario\dominio: yerine Dominio\nombre de usuario:. Bu nedenle, kullanıcılar Outlook Web App veya TZT oturum açamaz.

Neden

BirTextBox yanlış çevrilmiş sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki toplu güncelleştirmeyi yükleyin:
2892464 2013 Exchange Server için toplu güncelleştirme 3'ün açıklaması

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2895678 - Last Review: 26 Kasım 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2895678 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2895678

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com