Povolit konfiguraci automatických aktualizací v systému Windows 8 a Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2885694 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, že je povoleno automatické aktualizace ve Windows 8 nebo v počítači se systémem Windows Server 2012. Klepněte na přepínač 4 – automaticky stahovat a plánovat instalaci a definovat četnost a čas aktualizace instalovat v následující nastavení Zásady skupiny:
Počítač Konfigurace uživatele\Šablony pro správu\Součásti systému Windows\Windows Update\Configure automatické aktualizace

Plánovaný den a čas v tomto nastavení zásad nemá žádný vliv. Počítač stále nainstaluje stažené aktualizace během automatické udržování, který se standardně do 2:00. Kromě toho se počítač restartuje již 15 minut po instalaci aktualizací. Chcete-li zabránit ztrátě dat nežádoucí restartování časovače místo začíná 3 dny po instalaci aktualizací a pouze v případě, že počítač aktivně používají a jsou schopni vidět a reagovat na restartování časovače.

Řešení

K dispozici je aktualizace, která umožňuje řídit použití aktualizací v systému Windows 8, Windows Server 2012 a klient automatických aktualizací. Po instalaci této aktualizace "konfigurovat Automatické aktualizace" nastavení zásad bude opět fungovat jako používá toin předchozí operační systémy Windows. Místo instalace aktualizací během denní cyklus údržby, budou nainstalovány aktualizace systému Windows v době a které jsou bylo očekáváno den naplánované nastavení zásad v "konfigurovat Automatické aktualizace systému Windows".

Tato aktualizace zavádí také na vynucení automaticky dříve restartování k dokončení instalace důležitých aktualizací můžete nakonfigurovat následující nastavení Zásady skupiny:
Počítač Konfigurace uživatele\Šablony pro správu\Součásti systému Windows\Windows Update\Always automaticky restartovat v naplánovaném čase

Informace o aktualizaci

Chcete-li tuto aktualizaci nainstalujte kumulativní aktualizaci 2883201. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2883201 Windows RT Windows 8 a Windows Server 2012 kumulativní aktualizace: říjen 2013

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2885694 - Poslední aktualizace: 9. října 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 8
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2885694 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2885694

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com