Oprava: Nevracení paměti dochází při povolení skupiny dostupnosti AlwaysOn nebo SQL Server převzetí služeb při selhání clusteru v Microsoft SQL Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2877100 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud povolíte funkci skupiny dostupnosti AlwaysOn nebo clusteru převzetí služeb při selhání serveru SQL Server v Microsoft SQL Server 2012, může dojít k nevracení paměti a může dojít ke snížení výkonu. Při kontrole záznamů v tabulce sys.dm_os_tasks může najít mnoho záznamů.
Když nastane tento problém, navíc záznamy v tabulce sys.dm_os_tasks zvýšit každý den. A fyzických vstupně-výstupní rychlost může mírně zvýšit každý den.

Řešení

Tento problém byl poprvé opraven v následující kumulativní aktualizace serveru SQL Server.

Kumulativní aktualizace 6 pro SQL Server 2012 SP1

O kumulativní aktualizace pro SQL Server

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, odešlete požadavek na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít nainstalován SQL Server 2012.

Informace o registru

Nemáte po instalaci této opravy hotfix změnit registr.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2877100 - Poslední aktualizace: 10. října 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
    • Microsoft SQL Server 2012 Web
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2877100 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2877100

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com