Microsoft.NET Framework 4.5.1 RC (Instalatora sieci web) dla dodatku SP2 dla systemu Windows Vista, Windows 7 z dodatkiem SP1, Windows Server 2008 z dodatkiem SP2, Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1, Windows 8 i systemu Windows Server 2008 R2

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2872775 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

Microsoft.NET Framework 4.5.1 Release Candidate (RC) jest wysoce zgodny, w miejsce aktualizacja programu Microsoft.NET Framework 4 i Microsoft.NET Framework 4.5.

Instalator sieci web jest małe opakowania (mniejszy niż 1 megabajt), umożliwiającą automatyczne określanie i pobiera tylko te składniki, które są stosowane dla konkretnej platformy. Instalator web instaluje pakiet językowy, który pasuje do języka systemu operacyjnego użytkownika.

Więcej informacji

Informacje dotyczące pobierania

Następujący plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download Center:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz ten pakiet.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft użył najbardziej aktualnego oprogramowania do wykrywania wirusów, jaki dostępny był w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o zwiększonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Co to jest nowy RC.NET Framework 4.5.1?

.NET Framework 4.5.1 RC obsługują pisanie kodu C#, Visual Basic i F # języków programowania, a zawiera następujące istotne rozszerzenia języka i ramy:
 • Lepszą wydajność i niezawodność
 • Wstrzymywanie i wznawianie, aplikacja ASP.NET
 • Kompaktowanie na żądanie sterty dużego obiektu
 • 64-bitowe edytowania i kontynuowania,
 • Śledzenie aktywności i pobieranie próbek
 • Elastyczne połączenia SQL
 • Zarządzane zwracane wartości
Aby uzyskać więcej informacji na temat tych i innych funkcji.NET Framework 4.5.1, zobacz Centrum deweloperów.NET Framework witryny sieci Web i wpis w blogu. Ta wersja programu.NET Framework działa side-by-side z Microsoft.NET Framework 3.5 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) i starszymi wersjami, ale wykonuje aktualizację w miejscu dla.NET Framework 4 i.NET Framework 4.5.

Przełączniki wiersza polecenia tej aktualizacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych przełączników wiersza polecenia obsługiwanych przez tę aktualizację przejdź do sekcji "Opcje wiersza polecenia" w następującej witrynie sieci Web MSDN:

Przewodnik wdrażania.NET Framework dla deweloperów

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Masz ponowne uruchomienie komputera po zainstalowaniu tego oprogramowania, jeśli są używane wszystkie uszkodzonych plików. Zaleca się zamknięcie wszystkich aplikacji korzystających z.NET Framework przed zastosowaniem tej aktualizacji.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2872775 - Ostatnia weryfikacja: 10 września 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft.NET Framework 4.5.1 na następujących platformach
  • Dodatek Service Pack 2 do systemu Windows Vista
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows Server 2008 Service Pack 2
  • Windows Server 2008 R2 Service Pack 1
  • Windows 8
  • Windows Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbfix atdownload kbmt KB2872775 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2872775

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com