Oprava: Více SQL Agent úlohy at the stejný čas spustila může selhání s primárním klíčem chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 286253 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 351502 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud jsou naplánováno více úloh SQL Agent vlastněných stejné přihlášení spustit současně, jeden nebo více úloh pravděpodobně nezdaří s chybová zpráva podobná:
Úloha se nezdařila. Nelze určit, pokud vlastník úlohy CopyM1ToMx (doména\uživatelské_jméno) má přístup k serveru (důvod: narušení PRIMARY KEY omezení 'PK__syscachedcredent__0AD2A005. Nelze vložit duplicitní klíč v objektu 'syscachedcredentials. [SQLSTATE 23000 (Chyba 2627) Příkaz byl ukončen. [SQLSTATE 01000 (Chyba 3621)).

Příčina

SQL Agent vede záznamy o zda vlastníka úlohy má přístup k serveru a zda je členem sysadmin role vlastníka úlohy. Pokud současně jsou spuštěny dva úlohy vlastněných stejné přihlášení, obě úlohy může pokusí vložit řádek do stejné tabulky, nikoli jeden z nich provádění vložení a další provádění aktualizace. Při obou úlohy se pokusí vložit řádek do tabulky, dojde k narušení primární klíče.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro 2000 Microsoft SQL Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Oprava hotfix

Poznámka: Tato oprava hotfix následující vytvořeného před instalací Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
   File name     Platform
   ----------------------

   s80242i.exe   x86
				
Poznámka: k vyřízení závislosti souborů nejnovější opravy hotfix nebo funkce, která obsahuje předchozí soubory může také obsahovat další soubory.

Jak potíže obejít

Uspořádat doby zahájení replikací, že pro úlohy, které jsou vlastněny stejné přihlášení, tak, že pouze jednu úlohu spustit současně.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 286253 - Poslední aktualizace: 9. října 2003 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbqfe kbsqlserv2000sp1fix KB286253 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:286253

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com