Oprava: BizTalk Server 2013 nelze zprávy ze zobrazení v knihovně dokumentů nebo z knihovny SharePoint online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2859398 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte knihovnu Microsoft SharePoint spolu s jedním nebo více zobrazeními nebo máte knihovnu dokumentů služby SharePoint Online.
  • Pomocí adaptéru služby SharePoint v aplikaci Microsoft BizTalk Server 2013 přijímat data ze zobrazení knihovny služby SharePoint nebo do knihovny SharePoint Online.
  • Výchozí hodnota Anov konfiguraci služby Windows SharePoint Services (WSS) adaptér je nastavena pro klienta objektu modelu (CSOM).
V tomto scénáři 2013 BizTalk serveru nelze přijímat zprávy ze zobrazení v knihovně dokumentů nebo z knihovny SharePoint Online.

Pokud chcete přijímat data z knihovny SharePoint Online, následující chybová zpráva může být zaznamenána v protokolu událostí:
Služba Windows SharePoint Services se zobrazí adaptéru se nepodařilo zpracovat serveru SharePoint soubor/Demo/Test /Integrationsdagarna2013/76529e8a-365a-41b2-819b-82199aeec7fe.txt. Byla zjištěna následující chyba:
[System.Net.WebException] vzdálený server vrátil chybu: (403) zakázán.
Kód chyby: 12310
Jakmile jste vyřešili problém způsobuje potíže, můžete vrátit zpět rezervaci pro tento soubor a adaptér se pokusí znovu zpracovat.
Tato chyba byla spuštěna pomocí služby Windows SharePoint Services se zobrazí umístění nebo odeslat portu s URI wsss: / / [Název webu]: 443/Demo/Test?ViewName =.
ID události adaptér služby Windows SharePoint Services: 12457
Pokud chcete přijímat data ze zobrazení knihovny SharePoint, může zobrazit všechny soubory v knihovně dokumentů bez ohledu na to, zda jsou v zobrazení.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

BizTalk Server 2013

Oprava hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2013.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2892599 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2013


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2859398 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2859398 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2859398

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com