Düzeltme: "dosya veya derleme yüklenemedi ' Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient sürüm 5.0.1.0 =" BizTalk Server 2013'ün ESB Yapılandırma Aracı'nı kullandığınızda hata

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2848425 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft BizTalk Server 2013'ün ve Microsoft BizTalk Kurumsal hizmet veri yolu (ESB) Toolkit 2.2 bir bilgisayarda yüklü olduğunu varsayar. Microsoft Kurumsal çoklu oturum açma (SSO) yapılandırma kaynak yapılandırmak için ESB Yapılandırma Aracı'nı kullanmaya çalıştığınızda, yapılandırma başarısız olur. Ayrıca, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
"1" Bağımsız değişkenle çağırma "Yük" özel durum: "dosya veya derleme yüklenemedi ' Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient sürüm 5.0.1.0, Culture = neutral, PublicKey Token = = '31bf3856ad364e35' ya da bağımlılıklarından biri. Sistem belirtilen dosya bulunamıyor."

Neden

Sorun, yanlış dosya bağımlılığı oluşur. BizTalk Server 2013 Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClientVersion=7.0.2300.0 dll yükler. ESB Toolkit başvurduğu ancak ' Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient sürüm 5.1.0.0 dll =.

Not Bu toplu güncelleştirme paketini yükledikten sonra ESB Toolkit doğru sürüme başvuru yapar.

Çözüm

Toplu güncelleştirme bilgileri

BizTalk Server 2013 için

Bu sorunu gideren düzeltme BizTalk Server 2013 için toplu güncelleştirme paketi 2'de bulunmaktadır.

Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2892599 BizTalk Server 2013 için toplu güncelleştirme paketi 2


Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2848425 - Last Review: 1 Kasım 2013 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2848425 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2848425

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com