Oprava: "nelze načíst soubor nebo sestavení" Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient verze = 5.0.1.0 "Chyba při použití konfiguračního nástroje služby ESB v BizTalk Server 2013

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2848425 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, že máte Microsoft BizTalk Server 2013 a sada nástrojů Microsoft BizTalk Enterprise Service Bus (ESB) 2.2 nainstalován v počítači. Při pokusu o použití ESB konfigurační nástroj ke konfiguraci zdroje konfigurace Microsoft Enterprise jednotného přihlášení (SSO), konfigurace se nezdaří. Dále se zobrazí chybová zpráva podobná následující:
Výjimka volání "Načíst" s argumenty "1": "nelze načíst soubor nebo sestavení" Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient verze = 5.0.1.0 kultury = neutrální PublicKey Token = "31bf3856ad364e35" nebo některý z jeho závislostí. Systém nemůže nalézt určené soubory."

Příčina

K problému dochází z důvodu závislosti na nesprávný soubor. BizTalk Server 2013 nainstaluje knihovnu dll Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClientVersion=7.0.2300.0. Však ESB Toolkit odkazuje "Microsoft.BizTalk.Interop.SSOClient verze = 5.1.0.0 dll.

Poznámka: Po instalaci tohoto balíčku kumulativní aktualizace ESB Toolkit bude odkazovat na správnou verzi.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

BizTalk Server 2013

Oprava hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2013.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2892599 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2013


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2848425 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
Klíčová slova: 
kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2848425 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2848425

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com